reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Kurczę dziewczyny na zamkniętym już szaleją z wyprawkami [emoji85] ja się wstrzymuje jak mogę. Byle do maja/czerwca
Ja na razie nic nie mam, tylko wanienkę ze stelażem, którą dostałam w prezencie od siostry po jej maleństwie 😊 No i paczkę przygotowała z kocykami. Sama z siebie nic jeszcze nie kupiłam, choć chciałabym jak widze te wszystkie przepiękne rzeczy. Ale jeszcze czas, zdążę się obkupić 5 razy 🤣
 
reklama
Ja na razie nic nie mam, tylko wanienkę ze stelażem, którą dostałam w prezencie od siostry po jej maleństwie [emoji4] No i paczkę przygotowała z kocykami. Sama z siebie nic jeszcze nie kupiłam, choć chciałabym jak widze te wszystkie przepiękne rzeczy. Ale jeszcze czas, zdążę się obkupić 5 razy 🤣

Dokładnie, czasu a czasu... gdzie tam do porodu 🤭
 
Pewnie ze dużo czasu jeszcze ale ja wolę rozłożyć to finansowo na więcej msc. Jesli chodzi o te drozsze rzeczy. :) tymbardziej że czeka nas jeszcze komunia (O ile się odbedzie). I chcemy ocieplić resztę domku oraz pomalować sypialnię i dac nową podłogę. A co do kopniakow to czuje mega ale tak bardziej na dole brzucha.
 
Dziś wyjątkowo czuje w różnych miejscach, i to pół dnia... nie wiem czy to czkawka już?? Nie za wcześnie ? 19+3tc
 
reklama
Do góry