reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Zazdroszczę wam dziewczyny, że możecie co wizytę zobaczyć swoje maleństwo 🤩ja mieszkam za granicą i są tu niestety tylko dwa USG w 12 í 20 tygodniu i jak jest wszystko dobrze to nie robią więcej . Można iść dodatkowo na 3D, ale teraz niestety zamknięte 🔒nie spotykam się z ginekologiem jak w Polsce tylko tutaj położna prowadzi ciążę . jak mogłam to latałam co miesiąc do Polski, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Mam też problemy z tarczyca i przy okazji chodziłam do mojej endokrynolog. Na szczęście tarczyca jak na razie trzyma się na ładnym poziomie, ale wiadomo, że trzeba kontrolować.
U mnie to samo, ale mam kolejne usg w 30tc ze względu ma nisko położone łożysko i mięśniaka. Wybieram się prywatnie w maju, może będą już 3D robić 🙏🏼
Położną mam tej jakoś koniec maja a ostatnia wizytę miałam na początku marca... szok ze tak rzadko, ale co zrobić.
 
reklama
U mnie to samo, ale mam kolejne usg w 30tc ze względu ma nisko położone łożysko i mięśniaka. Wybieram się prywatnie w maju, może będą już 3D robić 🙏🏼
Położną mam tej jakoś koniec maja a ostatnia wizytę miałam na początku marca... szok ze tak rzadko, ale co zrobić. Ja ostatnią wizytę u położnej miałam
. A jeśli mogę zapytać to w jakim kraju jesteś? Mam nadzieję, że będą robić 🙂nie chciałabym nie mieć takiej pamiątki. Ja ostatnią wizytę u położnej miałam 13 lutego a teraz miałam mieć 16 kwietnia, ale już mi odwołali wizytę i mam czekać na kolejny termin 🙁tylko kiedy? Nie wydaje mi się, żeby ten wirus szybko ustąpił to co do porodu będą mi odwoływać wizyty..
 
A ja się melduję po połówkowym.
U Kubusia wszystko wporządku, budowa anatomiczna dzidziusia książkowa, przepływy wszystkie prawidłowe. Dziś 20TC+5 i ważymy już 416gram 🥰
Najlepsze, że jak tylko lekarz przyłożył głowice do brzucha pytał czy znamy płeć, a my mówimy że tak na co lekarz: pierwsze co na USG pokazał to co ma między nogami 😅 także mało wstydliwe moje dziecko 🙄 uff...
A Kubuś się do Was ze zdj nieśmiało uśmiecha 🙂
Jestem szczęśliwa ♥
 

Załączniki

  • IMG_20200409_160600.jpg
    IMG_20200409_160600.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 74
. A jeśli mogę zapytać to w jakim kraju jesteś? Mam nadzieję, że będą robić 🙂nie chciałabym nie mieć takiej pamiątki. Ja ostatnią wizytę u położnej miałam 13 lutego a teraz miałam mieć 16 kwietnia, ale już mi odwołali wizytę i mam czekać na kolejny termin 🙁tylko kiedy? Nie wydaje mi się, żeby ten wirus szybko ustąpił to co do porodu będą mi odwoływać wizyty..
W UK już ponad 14 lat 🙈
 
Super wiadomosci. Moja dzieć tez bezwstydna [emoji23]ale za cholere nie chciala sie pokazac w 3 d. Wazy 332 gram. Mamy pępowine dwunaczyniowa ale podobno to niczym nie grozi. A ja musze isc na EKG i do internisty. Bo mam niejednomiarna prace serca.
A ja się melduję po połówkowym.
U Kubusia wszystko wporządku, budowa anatomiczna dzidziusia książkowa, przepływy wszystkie prawidłowe. Dziś 20TC+5 i ważymy już 416gram [emoji3059]
Najlepsze, że jak tylko lekarz przyłożył głowice do brzucha pytał czy znamy płeć, a my mówimy że tak na co lekarz: pierwsze co na USG pokazał to co ma między nogami [emoji28] także mało wstydliwe moje dziecko [emoji849] uff...
A Kubuś się do Was ze zdj nieśmiało uśmiecha [emoji846]
Jestem szczęśliwa [emoji813]
IMG_20200409_172819.jpeg
 
Ja też po połówkowym :) Wszystko ok, będzie chłopczyk! To teraz możemy imię wybierać :D I nie dało się zgrać USG na pendrive, ale zapisy zdjęć się dało, więc mi lekarz dużo wyklikał i miałam co mężowi pokazać :)

My nie mamy piwnicy, więc wózek będziemy trzymać w mieszkaniu. Też się zastanawiam gdzie to wszystko upcham na 50m2 😄
My tak samo, 50m2, bez piwnicy :p ale gdzieś po kątach się pouciska jak będzie trzeba, ale mi przez to niespieszno, żeby zagracać sobie mieszkanie jeszcze :D
 
reklama
Do góry