reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny zazdroszcze wam!!! U mnie ciągle pozamykane 😫 a do kiedyjest ostatni dzwonek zeby zobaczyc dziecko??
34? Tc?przy pozniej tez mozna?
Pewnie ze pozniej też możesz! To kwestia kiedy najlepiej prenatalne zrobić. Ale i przy tych III trymestru nic się nie dzieje, jak nie będą do 32 tc tylko np 36 :)
 
@Kinia5792 Tak jak piszą dziewczyny powyżej, weź nospe i magnez. Jak nie przejdzie przez dzień lub dwa to skonsultuj to z lekarzem

Dzien dobry sierpniówki 💙
Kiedy wizytujecie? Ja lecę we wtorek na usg i w końcu zobaczę słodka buźkę mojego synka w 4d
Już się nie mogę doczekać 😜
Jak będzie chciał twój syn to zobaczysz 😂😂ja też miałam nadzieję zeby zobaczyć a on robił wszystko żeby sie zasłonić
 
Hej dziewczyny!

Kinia tak jak piszą dziewczyny. Jak masz się denerwować to lepiej jednak się upewnić i uspokoić. I jeżeli cię boli to olej wszystko i wszystkich i połóż się. Wstawać tylko w nagłych przypadkach 😜

Aizdur to maszerujemy razem! Też mam 8.06 😁

Mystic ja robiłam 3D z młodszą córką w 29 tc ale moja mała się odwróciła tyłkiem i tyle mi pokazała 😂 więc jeszcze trochę szczęścia się przydaje 😂 nie było tego złego bo przynajmniej dowiedzieliśmy się że jest dziewczynką 😂😂😂 swoją drogą mogłaby 8.06. Gwiazda też się objawić że swoją płcią 😂😂😂

Lipka, Joanulka zazdraszczam już teraz. Chwalcie się po powrocie 🍀🌻🍀
 
Hej dziewczyny!

Kinia tak jak piszą dziewczyny. Jak masz się denerwować to lepiej jednak się upewnić i uspokoić. I jeżeli cię boli to olej wszystko i wszystkich i połóż się. Wstawać tylko w nagłych przypadkach 😜

Aizdur to maszerujemy razem! Też mam 8.06 😁

Mystic ja robiłam 3D z młodszą córką w 29 tc ale moja mała się odwróciła tyłkiem i tyle mi pokazała 😂 więc jeszcze trochę szczęścia się przydaje 😂 nie było tego złego bo przynajmniej dowiedzieliśmy się że jest dziewczynką 😂😂😂 swoją drogą mogłaby 8.06. Gwiazda też się objawić że swoją płcią 😂😂😂

Lipka, Joanulka zazdraszczam już teraz. Chwalcie się po powrocie 🍀🌻🍀
To 8go dawaj znać kto tam się w brzuszku chowa. Będę trzymać kciuki, żeby się pokazał(a) 😁
Ja bym nie wytrzymała tak długo nie wiedzieć kto we mnie mieszka, chociaż od samego początku czułam że Chłopak 😁
 
Ja chodzę prywatnie to mam regularnie wizyty. Nigdy nie było zamknięte. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć moja córeczkę. Ciekawe czy znowu będzie zasłaniala buzke 😀.
 
Pewnie ze pozniej też możesz! To kwestia kiedy najlepiej prenatalne zrobić. Ale i przy tych III trymestru nic się nie dzieje, jak nie będą do 32 tc tylko np 36 :)
No to jescze mam czas. Moze sie otworzą gabinety. Te
Ja chodzę prywatnie to mam regularnie wizyty. Nigdy nie było zamknięte. Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć moja córeczkę. Ciekawe czy znowu będzie zasłaniala buzke 😀.
Ja tez prywatnie ale tam moj gin ma to zwykle usg. A ci co w miescie maja 3d to przyjmuja tylko swoje stale pacjentki. Wiekszosc i tak jezdzila do wiekszego miasta bo tam bardzo dobry specjalista a tam pozamykane. Eh...
 
No ja już magnez i nospe długo biorę przez twardnienie brzucha właśnie... No nic zobaczymy co powie lekarz. Dziękuję dziewczyny za podtrzymanie na duchu.
 
reklama
Do góry