reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
@dzuliana95 jak do tej pory piknie pozował, oby to sie nie zmieniło ✊🏼
@Lipka koniecznie daj znac po wizycie 💕

dziewczyny jak u was z apetytem? Ja tylko małe porcje mogę przyjmować bo zgaga- moja ciążowa udręka, mnie wykańcza 😌
 
dziewczyny jak u was z apetytem? Ja tylko małe porcje mogę przyjmować bo zgaga- moja ciążowa udręka, mnie wykańcza 😌
Ja po I trymestrze w którym wrzuciłam 6kg bo nic nie mogłam jeść ani pić, nie mogę już na nic narzekać. Apetyt mam. Jeść mogę. Zgagę miewam tylko jak za długo nic nie zjem. Uff
 
Dziewczyny a wracając do tematu USG 4 d to je się robi w jakim chce się okresie ciąży czy konkretnie w jakichś tygodniach?
 
U mnie już 10 wybiło 😩 ale ja cały czas sobie powtarzam, że łożysko, krew, wody płodowe i jeszcze waga dziecka. I wychodzi mi że jeszcze nie mam powodu do paniki 😂 Aaaa no i 98 cm w pasie. Jeszcze chwileczkę, jeszcze momencik i pełna 100 będzie się kręcić 🤪

Przez pierwsze 4,5 miesiąca doszło 4,5 kg. Pozostałe 6 w trybie jednostajnie przyśpieszonym. Może już teraz raczy przyhamować 🙈 niech już się te upały zaczną 😂 latem w ogóle mam ochotę tylko na ryby, owoce (też że z morza) i warzywa. Więc jest spora szansa 😂

Staram się ruszać codziennie. Chociaż jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki od 3 trymestru zdarzają się dni, kiedy się nienajlepiej czuję. Wtedy odpuszczam.
 
reklama
Staram się ruszać codziennie. Chociaż jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki od 3 trymestru zdarzają się dni, kiedy się nienajlepiej czuję. Wtedy odpuszczam.
Mam to samo... 3 trymestr i są dni jak Młodej nie ma w domu, potrafię z łóżka nie wyjść... Straszne to jest.
 
Do góry