reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

A ja dzisiaj siedzę przy wentylatorze bo jest duchota przed burzą i trochu ciężko 🥴 za to zauważyłam że wiercipiętek trochę się uspokoił w brzuchu, a skurcze ustały więc totalnie nie wiem co o tym myśleć. Liczę tylko że coś w ciągu tego tygodnia się wydarzy bo właśnie dostałam info ze mój lekarz idzie w koncu na urlop a nie chce mi się po jakiś innych ludziach biegać 🤦‍♀️Ta herbatka z liści malin to już mi uszami wychodzi 😂
 
reklama
Ja tą herbatę albo łącze z inną ciążową albo zalewam sokiem z cytryny i miodem. Jak da się dużo cytryny to nieźle smakuje i orzeźwia ✌️

Adunia tego ci życzę. Złośliwość losu pozwala przypuszczać że coś się wydarzy jak lekarza nie będzie 😁 czyli już za chwilę!

Ja zakładałam że najbliższe dni jeszcze chcę spędzić w dwupaku . Ale po wczorajszym incydencie 🙈 I jeszcze te maleństwa nowonarodzone widziałam! Obłęd 🙈 i to jest ten moment kiedy zakończyłam współpracę z racjonalnym myśleniem i JA TEŻ JUŻ CHCĘ! 😜✌️😜
 
@Mdła i właśnie dlatego super tu być 😊 bo się wspieramy wszystkie wzajemnie i każda trzyma kciuki za druga 😊
Potem już tylko będziemy się chwaliły maluszkami i myśle, ze dalej będziemy się wspierać już po narodzinach naszych maluchów 😍
 
Suzie na pewno nie martw się że nie poznasz że to już 😘 absolutna większość jednak jedzie do szpitala za wcześnie! Poza tym my tu wszystkie na posterunku. W razie czego pisz to będziemy się zastanawiać razem 😉 Jak wczoraj Ty chociażby 💚 😘
Chociaż z tymi wodami... położna mi wczoraj mówiła że może się zdarzyć że pęknie nietypowo bo gdzieś u góry i wtedy właśnie nie będzie dużo leciało wody... tylko tak kapało. Rzadko, to prawda, ale się zdarza 🤦🏼‍♀️

Wszystko się może zdarzyć! 🤦🏼‍♀️ Moja mama zadała pytanie"ile masz czasu jak się pojawią te skurcze przepowiadające"? 🙈 No właśnie mamo... gdybym ja to wiedziała 😂😂😂 Ale wystarczy dodać że przy Młodej miałam już skurcze chyba że 2 tygodnie dzień w dzień a i tak zaczęło się od wód płodowych i wywoływania...Za to przy Najstarszej byłam spokojną bo w ogóle tych skurczów nie miałam! A zaczęło się raz a dobrze 😉 i bądź mądra i wróż z fusów 😂

Joanulka Ty odliczasz już dni do umówionej daty 😍 Jak się coś wydarzy wcześniej to też CC czy SN? Tzn jakby dzidzia się niecierpliwiła 😜 Pytam bo tutaj nawet się cieszę jak akcja się rozpocznie a jak planowane CC to i tak robią... Więc ciekawa jestem jak u Ciebie 😉?

MegBor współczuję Ci tych zastrzyków. 😱 Głęboko współczuję bo igieł boję się jak ognia 🤦🏼‍♀️ W filmie mogą głowy odcinać, krew może tryskać strumieniami ... ale przy zbliżeniu na igłę/strzykawkę zbliżającą się do skóry zasłaniam oczy rękoma jak dzieciak 😂😂😂


Melduję że temperatura znośna, zachmurzenie duże i nie wpływa to na moje samopoczucie ☹ jest mi źle i niedobrze. Mam mdłości co gorsza. A jeszcze tyle dzisiaj do zrobienia 🙈😂
Jak się szybciej zacznie, to rodzaj porodu będzie zależał od tego, w jakim stadium porodu przyjadę do szpitala. Jeżeli rozwarcie będzie mniejsze już 7cm to cc a jeżeli powyżej to każą rodzic naturalnie bo już niby za późno będzie 😅
Wolałbym dotrzymać do wyznaczonego terminu, bo nie spieszy mi się wcale 🙈 a w brzuszku maleństwo jest bezpieczne i nie płacze 😅
 
Wolałbym dotrzymać do wyznaczonego terminu, bo nie spieszy mi się wcale 🙈 a w brzuszku maleństwo jest bezpieczne i nie płacze 😅
I przewijać nie trzeba 😉 Ale wczoraj zobaczyłam takiego całkiem świeżego noworodka i mózg przepadł 🙈😵 już bym tuliła, głaskała i przewijała. I ten szloch...tak mnie wzruszył 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ zdaje się że hormony zaczynają przejmować nade mną kontrolę 😂

A z dobrych (dla mnie) wiadomości: szyjka skrócona, rozwarcie na palec, główka nisko- co zresztą bardzo konkretnie czuję. Tą szyjkę to chyba głową staranowała 😂 Więc jest szansa że jak się zacznie to już powinno sprawnie pójść ✌️
 
U nas dzisiaj też ciepło, tak bardziej burzowo. Byliśmy na długim spacerku w takim parku że zwierzakami. Później relax na podwórku i niedługo mamy w planach wyruszyć na spacerek przed kolacyjką 😀. Już mam takie piękne sny że mam córeczkę obok.. A Tu nie ma tak łatwo jeszcze ten wielki wyczyn przede mną. 🤭🤭
Jak nie urodze do 7 sierpnia to od 8 mam co dwa dni chodzić na ktg. A jak nie urodze do 15 sierpnia to mam się zgłosić na IP - i tam będą decydować co dalej.
 
ojej, ale fajnie tu wejść i poczytać, że wszystkie mamy podobne myśli i odczucia, mi zaczàł się 36,2 tc i też ciągle śni mi się moja dzidzia, bardzo nie mogę się doczekać, ciekawe czy którąś z nas dorwie pełnia na poród lub chwilkę po niej? dziewczyny a nie lepiej spakować się w walizkę i ciągnąć potem przy wyjściu na kółkach?, bo przecież nasi mężowie odbiorą nas przy drzwiach. spokojnej nocy,
 
@Mdła fajnie macie w Polsce, bo i ktg i długość szyjki wam podają! Ja nie wiem nic oprócz wagi dziecka 😅 a fajnie byłoby wiedzieć czy już bliżej czy dalej porodu 😁
 
@Mdła fajnie macie w Polsce, bo i ktg i długość szyjki wam podają! Ja nie wiem nic oprócz wagi dziecka 😅 a fajnie byłoby wiedzieć czy już bliżej czy dalej porodu 😁
Joanulka ja w Niemczech jestem. Dzisiaj mówiłam właśnie, że fajnie bo można różne podejście do pacjenta porównać. 😉 I z Polski i z UK i jeszcze dokładam ja i Misiaaa z Niemiec. 😁

Lipka to brzmi jak dobry plan! 👍 Trzymam kciuki żeby się jak najszybciej zaczęło. Może rzeczywiście pełnia ? 😁
 
reklama
Joanulka ja w Niemczech jestem. Dzisiaj mówiłam właśnie, że fajnie bo można różne podejście do pacjenta porównać. 😉 I z Polski i z UK i jeszcze dokładam ja i Misiaaa z Niemiec. 😁

Lipka to brzmi jak dobry plan! 👍 Trzymam kciuki żeby się jak najszybciej zaczęło. Może rzeczywiście pełnia ? 😁
Każdego dnia chce żeby się zaczęło ale jak przychodzi wieczór to się boję nocy 😀.
 
Do góry