reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

A ten zageszczacz mogę dac do mleka bebiko?
@Patrycja1995 ale trzyma glowke szok. Pięknie.
A te krzesełko miałam dla synka. Ale mnie wkurzalo i się znudziło dość szybko. Teraz chce samo krzesełko. Takie mi się podobają.
Zobacz załącznik 1190636Zobacz załącznik 1190637Zobacz załącznik 1190638
Mate też już ma, bujaczke też. Więc może faktycznie krzesełko. Bo się przyda prędzej czy później. Też fajne są baseny z kuleczkami albo tipi 😍😍
🥰 No super. To było jak miał 3tygodnie, teraz już ma 11tygodni, więc coraz lepiej.
Tak myślę, że tak. 😊
Bo to też można używać jak się karmi piersią. Niby piszą, żeby stosować pod nadzorem i według zaleceń lekarza. Ale jak raz po raz dorzucę według opisu to chyba nic się dziecku nie stanie.
Wrzucę Ci zdjęcie kartonika - opisu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
IMG_20201020_190241.jpg
 
Hej hej hej.
Wczoraj byliśmy na bioderkach, wszystko jest ok.
A niedługo się zbieramy na szczepienie. Ja już mam gule w gardle i ścisk żołądka.
A ona taka szczęśliwa z rana A wiem że zaraz będzie ałka.
Polish_20201023_080702432.jpg
 
A u nas zaczyna się akcja ząbkowanie... Młody ślini się, pcha łapki i zabawki do buzi, a dzisiaj doszedł płacz i brak apetytu🥴 coś czuję że młody po tatusiu w wieku 3 miesięcy powita pierwsze kły. Póki co musimy obczaić jakiś żel na zlagodzenie dziaselek... Macie może coś sprawdzonego?
 
A u nas zaczyna się akcja ząbkowanie... Młody ślini się, pcha łapki i zabawki do buzi, a dzisiaj doszedł płacz i brak apetytu🥴 coś czuję że młody po tatusiu w wieku 3 miesięcy powita pierwsze kły. Póki co musimy obczaić jakiś żel na zlagodzenie dziaselek... Macie może coś sprawdzonego?

Kiedys na ząbkowanie stosowałam Dentinox N zel- zel działał:)
 
Coś tutaj cisza jak makiem zasiał😁 Wiem że mało czasu żeby pisać ale muszę się gdzieś wyzalic... Kurka zrobił mi się w piątek mega zastój w piersi a że młody teraz walczy z zębowymi swędami to nie chce mi się za bardzo ssac🤦‍♀️Dzisiaj poszłam do lekarza bo to nie schodziło i nie pomagało przystawianie go we wszystkich pozycjach świata, oklady z kapusty, kefiru, kąpiele, termofor, Nic! No i wdalo się zapalenie ale na szczęście nic tam nie jest przytkanie, a przy tym antybiotyku mogę normalnie dalej karmić Franka. Problem w tym że miałam wycinenego z tej piersi guza kilka lat temu i trochę się boję że zastoj nie zejdzie i znowu będą mi coś tam grzebać...
 
Nic się nie przejmuj kochana , nie ma co sie martwić na zapas 😘 wszystko jest w naszych głowach. Ja bylam u ginekologa i też stwierdził że mam dużo pokarmu i powinnam odciągać, i naopowiadal o możliwych infekcjach itd, A położna mówi całkiem odwrotnie , i później pełno myśl i w głowie. Dzisiaj zauwazylam , że mała ma siną buźke wokół ust i znowu pełną głowa... Bo w Internecie poczytałam, A wasze maluszki też tak może mają?
 
reklama
No moja ma ciągle cyca w buzi A jak ma przerwę to ma smoka wiec raczej ciągle, Ale już sama nie wiem czy sobie wmawiam
 

Załączniki

  • 20201027_143851.jpg
    20201027_143851.jpg
    420,8 KB · Wyświetleń: 51
Do góry