reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

@Patrycja1995 każda z nas jest inna, każda ma inna sytuacje życiową, różnimy się pewnie wiekiem & wieloma innymi aspektami. Żadna z Nas (w mojej opinii) nie powinna Ci doradzać czy to dobry/ zły pomysł, co zrobić, jak zrobić etc. To co można Ci doradzić to żebyś sama rozpisała sobie wszystkie za i przeciw, rozważyła to wspólnie z narzeczonym i podjęła najlepsza dla Ciebie/ dla Was decyzje. Powodzenia :) 🤞🏻
 
reklama
@Patrycja1995 każda z nas jest inna, każda ma inna sytuacje życiową, różnimy się pewnie wiekiem & wieloma innymi aspektami. Żadna z Nas (w mojej opinii) nie powinna Ci doradzać czy to dobry/ zły pomysł, co zrobić, jak zrobić etc. To co można Ci doradzić to żebyś sama rozpisała sobie wszystkie za i przeciw, rozważyła to wspólnie z narzeczonym i podjęła najlepsza dla Ciebie/ dla Was decyzje. Powodzenia :) 🤞🏻
No i pięknie podsumowane :)
Nikt za nas życia nie przeżyje. Kredytów nie splaci, dzieci nie wychowa, męża nie przytuli - i dobrze! To nasze życie i my nim musimy pokierować tak abyśmy byli szczęśliwi bo O to w życiu przecież chodzi. :)
U nas dziś słoneczko ale dość zimno. Spacerek zaliczony, domek ogarnięty, obiad w piekarniku. 💪
Miłego dnia. :*
Polish_20201128_122559565.jpg
 
Bardzo dobra puenta @MegBor !
A ja teraz z innym pytaniem 🤔 zaczynam się powoli martwić czy to co robi mój Leon to normalne, czy lepiej się skonsultować z lekarzem,otóż chodzi o sen w nocy. Jak Leon zasypia to jest ok, ma ten pierwszy sen dłuższy i nic się nie dzieje, horror przychodzi po pierwszym karmieniu piersią. Jakaś minutę po karmieniu zaczyna energicznie ruszać głowa na prawo i lewo i macha rękami tak, ze się wybudza. Muszę go wtedy przytrzymać lub głaskać po głowie i na chwile przechodzi i potem znów aż w końcu zaśnie porządnie 🤷🏻‍♀️ I tak jest po każdym następnym karmieniu... czy któras mama się spotkała z czymś takim ?
 
Ooo to ja mam to samo! Tylko na mocnego śpiocha karmienie jest w miarę normalne. Ja byłam z tym u pediatry i zasugerowała że to zbyt szybki wypływ mleka z piersi lub po prostu w okresie ząbkowania dzieją się takie cyrki... Sama nie wiem co o tum myśleć 🤔 Raz jest lepiej razz gorzej i mam nadzieję że mu to minie✌️
 
Ooo to ja mam to samo! Tylko na mocnego śpiocha karmienie jest w miarę normalne. Ja byłam z tym u pediatry i zasugerowała że to zbyt szybki wypływ mleka z piersi lub po prostu w okresie ząbkowania dzieją się takie cyrki... Sama nie wiem co o tum myśleć 🤔 Raz jest lepiej razz gorzej i mam nadzieję że mu to minie✌️
Tyle że u @Suzie_suzanna dzieje się tak chwilkę po karmieniu A nie w trakcie.
A w trakcie karmienia to u mnie też tak było. Ale to wlasnie dlatego że mleko tryskało na kilometr :D i mała się wkurzala.
A że tak robi po...🤔🤔 nie wiem. Moja czasami byla niespokojna ale to jak jej się zbierało na ulanie.
 
Dziewczyny moja córcia ma to samo , i nie po karmieniu czy przed często poprostu śpi, zasypia i tak szybko kręci główką na lewo i prawo i macha rączkami, ale nie trwa to długo. Nawet nie myślałam , żeby lekarza o to zapytać bo wydawało mi się że zwyczajnie jej coś nie pasuje, nie może usnąć albo czasem jak ją boli brzuszek. Wzięłam to za zwyczajne wiercenie ... 🤔
 
Dziewczyny właśnie trochę o tym poczytałam, bardzo wiele matek zwróciło na to uwagę u swoich dzieci , kilka było z tym u pediatry neurologa itd i żaden lekarz nic niepokojącego nie stwierdził, tylko że nowe doznania , bo nauczyło się obracać główkę, bo główka może swędzi, albo że tak reaguje na zmęczenie i u mojej córci to chyba to zmęczenie plus nowe doznania 😁 raczej nie ma czym się martwić ale pediatry zawsze można zapytać 😉
 
Właśnie ja tez czytałam o tym, przynajmniej próbowałam coś znaleść 🤔 jedni właśnie pisali że to normalne i przejdzie a inni żeby iść do neurologa. Ja małego dla świetego spokoju zapisałam do neurologa dziecięcego. Przynajmniej będę spokojniejsza :) @misiaaa95 no właśnie mój tak ma jak się przebudzi do karmienia i potem próbuje znów usnąć 🤷🏻‍♀️ Wydaje mi wtedy, ze jego sen nie jest taki jak powinien być, ale mogę się mylić 🤷🏻‍♀️ W ciągu dnia nie ma tego problemu. Wiec jest duże prawdopodobieństwo, ze jest jak mówisz. Nowe doznania plus zmęczenie.
 
reklama
Bardzo dobra puenta @MegBor !
A ja teraz z innym pytaniem 🤔 zaczynam się powoli martwić czy to co robi mój Leon to normalne, czy lepiej się skonsultować z lekarzem,otóż chodzi o sen w nocy. Jak Leon zasypia to jest ok, ma ten pierwszy sen dłuższy i nic się nie dzieje, horror przychodzi po pierwszym karmieniu piersią. Jakaś minutę po karmieniu zaczyna energicznie ruszać głowa na prawo i lewo i macha rękami tak, ze się wybudza. Muszę go wtedy przytrzymać lub głaskać po głowie i na chwile przechodzi i potem znów aż w końcu zaśnie porządnie 🤷🏻‍♀️ I tak jest po każdym następnym karmieniu... czy któras mama się spotkała z czymś takim ?
Mamy to samo! Rzuca głowa na boki, ręce latają. Tylko ze u nas każde zasypianie tak wyglada :/
pytałam o to lekarz, ale w sumie wypytała mnie o wszystko i nic 😅 typu czy jest TV tam gdzie zasypia, jakie światło, czy mamy psa, czy zamykamy drzwi, jaka temperatura w pokoju etc ..
 
Do góry