reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Franek jest z 9 sierpnia 😉 Z tego co wiem to Lipki Julia z tego samego dnia 🥳 Moje dziecko jest teraz na etapie wyjadania mi z talerza 😁 Jak siadam koło niego i sama coś jem to otwiera buzie i aż się trzęsie mały glodomor😜 tym sposobem dzisiaj zasmakował w puree z batata z mojego obiadu. Cycka dostaje głównie przed drzemkami w dzień no i oczywiście całonocne cyckowanie.
 
reklama
Franek jest z 9 sierpnia 😉 Z tego co wiem to Lipki Julia z tego samego dnia 🥳 Moje dziecko jest teraz na etapie wyjadania mi z talerza 😁 Jak siadam koło niego i sama coś jem to otwiera buzie i aż się trzęsie mały glodomor😜 tym sposobem dzisiaj zasmakował w puree z batata z mojego obiadu. Cycka dostaje głównie przed drzemkami w dzień no i oczywiście całonocne cyckowanie.
Tak ten sam dzień 😁😁😁To jeszcze się budzi w nocy?
Dałam dziś chrupka. Wcinała że hej. Ale pokleila sobie włosy 😅
 
Chrupek bywa zdradliwy 😁 Ja nie mogłam do czyścić Frankowi nosa tak się nim obkleił🤦‍♀️ A co do nocnych pobudek to jak już ładnie przesypial tak od tygodnia budzi się co 3 godziny i chce albo cycka albo żeby go, przytulić i znowu zasypia. Nie wiem czy to jakoś skok rozwojowy, czy to zęby idą ale coś gdzieś czytałam że w 5 miesiącu często bywają takie jazdy 🤷‍♀️
 
O tak chrupy to mocny klej. Zawsze wtedy mi się przypomina moja siostra. Jak jej synek był mały to jadł te chrupki i któregoś dnia siostra wybrała się na zakupy i jak już wracała to jakos chciała poprawić włosy i czuje że coś w nich ma. A tam taki długi duży chrup. 🤣
To moja też się kręci w nocy. Mogę wstawać co parę min i dawać smoczek. A jak wezmę ją do nas to śpi do 9.. Nie lubi sama spać 😁
 
No moje dziecko odrzuciło wszelkie smoczki. Z normalnego kubka już pije i nawet mało leje się bokiem. Ale do dzioba jest teraz pakowane absolutnie wszystko... Niech te kły już wyrosną to dostanie mielonego i gitara 😁
 
No moje dziecko odrzuciło wszelkie smoczki. Z normalnego kubka już pije i nawet mało leje się bokiem. Ale do dzioba jest teraz pakowane absolutnie wszystko... Niech te kły już wyrosną to dostanie mielonego i gitara 😁
A to już dzieci chyba tak lubię wszystko "smakować " czy to zabawka czy stopa haha
 
A tam stopa, ja w ostatnie chwili ratowałam psa przed zjedzeniem ucha 😁 A że my psa który na wszystko młodemu pozwala i nie odstępuje go na krok to coś czuję że i tak kiedyś nie ogarnę jak pies jest 'jedzony' 🤷‍♀️
 
To my mamy 2 koty i 3 psy młoda już patrzy za nimi. I glaszcze jak podejda.
Polish_20210128_160715805.jpg
 
My właśnie po szczepieniu 😊 Leo ma 7470g i jakieś 70cm chociaż wydaje mi się że coś za mało ta waga zważyła bo w listopadzie miał jakoś około 6900. Oczywiście brak płaczu. Jeszcze dziś na 17 jedziemy na kontrolne badanie słuchu, przez to że w 1minucie życia miał tylko 1pkt Apgar. Nasz dzielny misiu 😍
Dziś kończy 6 miesięcy. 🎉❣️
IMG_20210129_120350_690.jpg
 
reklama
Do góry