reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Moja to ciągle coś ma do powiedzenia.
A ja mam pytanie jak w ciągu dnia śpią wasze dzieciaczki? Tzn jak długo i ile razy. :)
 
Moj okruszek spi szybko nawet i po 10,15 minut kiedy mam duzo zaplanowane a kiedy mam luzniejszy dzien to potrafi zasnac na godzine czy nawet 2.
Jego pory to ok 10, 14, 18. Czas snu jak wyzej napisalam😂

A ile razy Wasze bobasy jedza w nocy???
 
Mój mały śpi 2-3 razy dziennie około godzinki, zdarza się krócej lub dłużej. 😊

A na noc chodzi spać około 19 i różnie się obudzi na mleko tak między 5-7. 😊
 
He moja najczęściej ma 2 spania w dzień.
W nocy nie je bo śpi 🤣. Jak już się obudzi co się zdarza raz na jakiś czas to wypije 120ml i śpi dalej.
Jak idzie na noc spać ok 20 to zdarza się że ok 24 wstanie jak my się kładziemy. Wtedy mleko i śpimy. Ale często jest tak że o 20 zaśnie i wtedy ok 7,8 wstaje.
 
Wczoraj to już mi o 18:40 spał wykapany i dziś się obudził o 6:30.
IMG_20210204_172829.jpg
 
Cooooooooo?
To tylko moj jada noca co 3h????? Idzie spac po 20, wstaje po 5 i ma wtedy najwiecej do powiedzenia i jego smiech roznosi sie w ciemnosci po calym domu🤗
Moze czekolade mu dam wieczoram to go zasyci do rana i pospi do 7????😂😂
 
Jeśli chodzi o spanie w dzień to Franek budzi się ok. 7.30 później ok. 11 ma drzemkę i tutaj śpi godzinkę do 2 i następna drzemka jest w okolicach 15.30 ale tutaj to godzinkę maks pośpi i o 20 idziemy myju i spać. Potem budzi się o 1 na cyca i albo dotrzyma do 6 albo jeszcze sobie dorzuci jedno danie o 3 (zależy od humoru). Miał taki cudowny czas że już przesypial ładnie 8 godzin a teraz to generalnie ma lekki sen i często się budzi i wierci, nie koniecznie na cycka co żeby 'sprawdzić' czy jestem i śpi dalej. Ale to wiercenie to ma chyba po mnie bo ja też się w nocy kręcę jak ł kurczak na rożnie 🍗
 
Hej [emoji4]
U mnie jest ciąża bliźniacza jednokosmówkowa jednoowodniowa [emoji188][emoji188]
W czwartek mam drugą wizytę, mam wielką nadzieję, że nadal są tam dwie fasolki, bo już wielki szok przeszedł i nastał czas wieeeelkiej radości z nich [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Hej. Wczoraj mój lekarz powiedział że jestem w takiej ciąży, powiedział k ogromnym ryzyku itd. Opowiesz mi szerzej swoja historię? Jak przebiAga ma Twoja ciąża, czy były jakieś komplikacje ? Będę baaaardzo wdzięczna w danym momencie potrzebuje wszystkiego, a będzie mi bardzo miło jak przeczytam to od kogoś kto ma juzbto za sobą. Dzięki j Pozdrawiam
 
reklama
Cooooooooo?
To tylko moj jada noca co 3h????? Idzie spac po 20, wstaje po 5 i ma wtedy najwiecej do powiedzenia i jego smiech roznosi sie w ciemnosci po calym domu🤗
Moze czekolade mu dam wieczoram to go zasyci do rana i pospi do 7????😂😂
Od 20 do 5 to nie 3h to nie jest źle:D A czekolada chyba doda energii 🙊😅
W sumie jeśli chodzi o dzień to podobnie mamy. Myślałam że moja tylko coś tak mało ma drzemkę :D wczoraj zasnęła raz w aucie na 10 min. A potem w domu raz ale na 2 i pół godz. I później od 15 coś do 20 nie spala.
 
Do góry