reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć! Nieśmiało do Was dołączam. OM 30 października, termin z aplikacji to 5 sierpnia. W piątek robiłam betę, wyszło 333 (4 tydzień), jutro powtórka. To będzie Nasze pierwsze dziecko, udało się w 4 cyklu starań, w 1 była ciąża biochemiczna. Mam 31 lat. Czuję się dobrze :) tylko piersi mam nieco bolesne, szybciej się męczę i jestem nieco śpiąca.
 
Cześć! Nieśmiało do Was dołączam. OM 30 października, termin z aplikacji to 5 sierpnia. W piątek robiłam betę, wyszło 333 (4 tydzień), jutro powtórka. To będzie Nasze pierwsze dziecko, udało się w 4 cyklu starań, w 1 była ciąża biochemiczna. Mam 31 lat. Czuję się dobrze :) tylko piersi mam nieco bolesne, szybciej się męczę i jestem nieco śpiąca.
A tak czekałam na Twoja bete! Widocznie znowu coś mi umknęło na staraczkach albo się nie pochwalilas głośno;D
 
Cześć! To i ja dołączę. Co prawda zrobiłam tylko testy, które wyszły pozytywnie i według aplikacji termin mam na 11 sierpnia (dwa dni przed urodzinami mojego faceta). W tygodniu na pewno pójdę na betę i do gina. To jest moja pierwsza w życiu ciąża i mam nadzieje, ze wszystko pójdzie dobrze [emoji3590]
trzymam kciuki [emoji173]
 
reklama
Dziewczyny a ja jeszcze z jednym pytaniem. Jak się czujecie tak psychicznie? Ja cały czas odczuwam jakis niepokój, non stop sprawdzam tylko czy nie dostałam przypadkiem okresu. Pamiętam ze w pierwszej ciazy tez tak mialam tylko zanim jeszcze wiedziałam, że w ogóle w niej jestem [emoji85]
 
Do góry