reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ile tu super wiadomości 😁😁❤️cieszę się bardzo!!! Ja się martwię, bo mnie cycki mniej bolą i dziś nawet podbrzusze nic 🥺🥺stres mnie zeżre niedługo😭
Dziewczyny jakie powinno być prawidłowe TSH??
Ja dzisiaj po wizycie przy tsh 2,2 dostałam euthyrox 25. Nigdy nic nie musislam brać, bo wahało się miedzy
2-2,5. No ale w ciąży jest inaczej. 🤪
 
Ile tu super wiadomości [emoji16][emoji16][emoji3590]cieszę się bardzo!!! Ja się martwię, bo mnie cycki mniej bolą i dziś nawet podbrzusze nic [emoji3064][emoji3064]stres mnie zeżre niedługo[emoji24]
Dziewczyny jakie powinno być prawidłowe TSH??
Tsh dla osoby ciężarnej i chcącej zajść w ciąże powinno wahać się na granicy 1.00.
Ale większości lekarzy ogólnych powie ze 2,5 to idealny wynik... Co nie jest prawda. Niestety trzeba się udać do endokrynologa żeby wyniki konsultować u dobrać leczenie. 2,5 do 2,8(górna granica) do poziom dla kobiety która już ma ciążę za sobą i jest w wieku 40+.

Ale nie ma się co martwić bo Tsh to hormon który skacze jak szalony [emoji846] w szczególności teraz w naszym stanie. Trzeb pilnować [emoji846]
 
Laboratorium to samo?

Tak kurcze to samo i siedze i mysle. Mam nadzieje ze do wtorku szybko czas zleci i okaze sie ze malenstwo podroslo. Ciesze sie ze zarodek jest ale martwie ze nie rosnie. No nic. Mam duphaston, nystatyne bo mam jakas infekcje, pobral wymaz i cytologie. Jutro maz musi mi wymaz podrzucic do labo .

@lisa_ pocieszam sie bo wyczytalam ze powyzej 6000 nie powinno sie robić juz bety bo moze roznie przyrastac. Oczywiscoe tyczy sie to pozniejszej ciazy ale nadal przed 12 tyg
 
Tak kurcze to samo i siedze i mysle. Mam nadzieje ze do wtorku szybko czas zleci i okaze sie ze malenstwo podroslo. Ciesze sie ze zarodek jest ale martwie ze nie rosnie. No nic. Mam duphaston, nystatyne bo mam jakas infekcje, pobral wymaz i cytologie. Jutro maz musi mi wymaz podrzucic do labo .

@lisa pocieszam sie bo wyczytalam ze powyzej 6000 nie powinno sie robić juz bety bo moze roznie przyrastac. Oczywiscoe tyczy sie to pozniejszej ciazy ale nadal przed 12 tyg
Macie czynne jutro labo?? A jaka ty miałaś teraz betę??
 
Ja mam pierwszą wizytę dopiero 12.01 więc byłam dzisiaj na becie. I taki piękny wynik 😊
Screenshot_20201223_222304.jpg
 
reklama
Do góry