reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja mialam 102 progesteron, pozniej 34... A na koniec dostalam duphaston chyba 6 tabletek i nie powstrzymalo. Lekarz powiedzial se zdrowej ciazy nic nie ruszy.
Mi dopiero duphaston utrzymał , ale próba odstawienia była i po 2-3 tyg skurcze się pojawiły to wjechała już luteina do 35 TC.ale to każdy przypadek inny. Nie mam co organizmów porównywać.
 
Dopiero przy ponad 1000 bedzie widac pecherzyk ciazowy. Lekarz mowil ze zdrowej ciazynic nie ruszy
Wiem. Ale pisałam wyżej że nie idę oglądać pęcherzyka tylko po leki i skontrolować czy pozamaciczna nie jest. Ja swoje w staraniach przeszłam łącznie z klinikami. A skoro się ciąża pojawia to mam już schemat wypracowany by ją utrzymać a przynajmniej próbować (wtedy się sprawdził) oby i teraz się udało
 
Widać w USG jeśli przyrosty są słabe wtedy progesteron też się bada i szuka . Jak sama napisałaś przy pewnej wartości widać wewnątrz macicy pęcherzyk. Jeśli się nie pokaże, przyrost będzie słaby, plus inne wyniki trzeba szukać.
Znowu zaśniad ma olbrzymie przyrosty i w USG jest obraz jakby burzy śnieżnej.
 
W ostatniej ciąży przy 400 znalazł miejsce implantacji, i wykluczył pozamaciczna w jajnikach i jajowodach. Tak więc ja ufam swojemu lekarzowi.
 
reklama
Do góry