reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Powiem Wam że jedyne co mogę zjeść to frytki .... Nic mi nie smakuje. Herbata odpada, woda albo sok pomarańczowy. Kurczak odpada, kanapki z ryba mogą być, szczypiorek też, słodycze odpadają. Nie wiem co dalej będzie. Do sierpnia daleko... A jakoś jeść trzeba :D Da mi popalić coś mi się zdaje.
 
reklama
ja idę 12 stycznia na pierwszą wizytę, według mojego kalendarzyka poród na 27 sierpnia, zobaczymy co lekarz powie. Dzisiaj były pierwsze nudności i nieprzyjemne w łazience :) najgorzej to to że sama nie wiem na co mam ochotę, niby jestem głodna ale tego czy tamtego jeść nie mogę, robi mi się niedobrze. To moje drugie dziecko będzie. 8 lat różnicy :) Super że wszystko u Ciebie w porządku . Oby tak dalej .
Też mam wizytę 12.01 ;) terminy niby 28.08. to uczucie głodu ale nie wiadomo na co też jest mi znane. Albo nagłe "ssanie" takie, że pilnie muszę coś zjeść. I też będę mieć drugie dziecko, tylko u mnie będzie różnica 5 lat ;)
 
Też mam wizytę 12.01 ;) terminy niby 28.08. to uczucie głodu ale nie wiadomo na co też jest mi znane. Albo nagłe "ssanie" takie, że pilnie muszę coś zjeść. I też będę mieć drugie dziecko, tylko u mnie będzie różnica 5 lat ;)
Córka się bardzo cieszy, nie może się doczekać :) w sumie my też. Tylko wiek taki już na ostatni dzwonek jeżeli chodzi o drugie dziecko :) ;)
 
Ja właśnie też muszę brać jedną przed snem. Mierzyla mi dwa razy ciśnienie i wyszło za wysokie, ale na pewno było to głównie że stresu . W domu mierze to mam w porządku, ale będę je zażywać skoro tak zaleciła :) A masz dawkę 75 czy 150 ?
Ja też biorę Acard. Przed ciążą 75, a teraz w ciąży lekarz kazał brać 150 :)
 
U mnie 10+3 i z objawów to zdecydowanie senność, spałam znowu 10 godzin; szybko się męczę no i apetyt mi wrócił po chwilowym załamaniu. Piersi oczywiście większe i cięższe. I tyle tego ;)
 
reklama
Niestety zegnam sie z wami [emoji22] ciaza obumarła, miał byc dziś 10 tydzień na wizycie..
Dużo zdrowia Wam życzę.

Bardzomi przykro [emoji24]

Ja mam 95 granica 99 i lekarz powiedział ze jest ok, to mam się martwić czy jednak nie?

Wgl mojego lekarza z PL mam moec na czczo do 90. Zobaczymy co powiedza polozne w Nl

Dzień dobry :) jest tutaj przyszła mama której lekarz zalecił przyjmowanie acardu? :)

Tak lekarz z PL kazal mi zaczac przyjmowac acard 75 od 12 tygodnia ciazy.

U mnie dzis 8+6 , od dwoch dni mdlosci mniejsze ( skonczylam brac luteine i na drugi dzien od razu lepiej , niewiem czy to nie one potegowaly mdlosci)
Od kawy mnie odrzucilo i pierwszy raz od 2 tyg wypilam wlasnie inke. Piersi urosly, widac zylki i bola przy dotyku. Wlosy zaczely mi sie szybko przetluszczac. Mam nadzieje ze mdlosci juz nie wroca. Noi mam nadwrazliwosc na zapachy. Czasem jak otworze lodowke to mnie az cofa.
 
Do góry