reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Zdrowej. Ale moja zdrowa nie była. Myślałam że jasno napisałam. Żaden lekarz ot tak sobie na ładne oczy leków nie daje. 4 strona już o tym idzie.
 
Jak ktoś latami się leczy to chyba logiczne że raczej zdrowy nie jest i coś dolega w tej kwestii tak więc nie wiem. Pytała się Pani odpowiadałam. Nigdzie nie napisałam że mialam zdrowa ciążę. I tym bardziej że ta taka będzie...
 
I tak. Zgodzę że zdrowy zarodek. Przy hormonach w normie tak.
Ale zdrowy zarodek przy niedomodze lutealnej niestety poleci. Po to jest progesteron właśnie dawkowany
 
No widzisz a moj lekarz mowi ze progesteron nie ma wplywu. I komu wierzyc? Jeden lekarz dalby mi heparyne i acard, drugi sam acard. Sama nie wiem kto ma racje.
 
No widzisz a moj lekarz mowi ze progesteron nie ma wplywu. I komu wierzyc? Jeden lekarz dalby mi heparyne i acard, drugi sam acard. Sama nie wiem kto ma racje.

Progesteron ma ogromny wpływ na ciążę także proponuję zmienić lekarza 🙂

@Stara Pierwiastka Pani życzę powodzenia i spokojnej ciazy. Doskonale rozumiem Pani podejście. Dobry lekarz to podstawa ❤️
 
reklama
❤Kochane sierpniowki 2021 ❤
życzymy wam wszystkiego dobrego na najbliższe miesiące
Spokojnych dni, bez mdlosci i dolegliwości 💙🧡 wzruszen przy usg, pierwszych kopniaczkach oraz szczęśliwych rozwiązań
Życzymy MY Sierpniowki 2020 🧡💙

przepraszam za wtargnięcie ale miło się zrobiło na duszy widząc napis Sierpień 🍀
 
Do góry