reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Po wizycie. Jestem załamana :(
Lekarka stwierdziła że jest piękny pęcherzyk i ładnie podrósł ale nie widzi echa zarodka .
Za tydzień mam przyjść jeszcze raz . Będzie to tydzień decydujący . Tym razem nie skreśliła nas ale powiedziała że musi być echo za tydzień .
Chce mi się płakać ale nie mam łez .
Nie wiem jak wytrzymała ten tydzień :( a później ??
 
Muszę coś pozmieniać w ustawieniu telefonu bo coś nie moge wrzucić fotki ale zaraz pokombinuje! Wlasnie zaraz będę się umawiać-mam umawiać się na przyszły tydzień
 
Po wizycie. Jestem załamana :(
Lekarka stwierdziła że jest piękny pęcherzyk i ładnie podrósł ale nie widzi echa zarodka .
Za tydzień mam przyjść jeszcze raz . Będzie to tydzień decydujący . Tym razem nie skreśliła nas ale powiedziała że musi być echo za tydzień .
Chce mi się płakać ale nie mam łez .
Nie wiem jak wytrzymała ten tydzień :( a później ??
W ciągu tygodni może się dużo zmienić! Spokojnie. W którym tygodniu jesteś?
 
Po wizycie. Jestem załamana :(
Lekarka stwierdziła że jest piękny pęcherzyk i ładnie podrósł ale nie widzi echa zarodka .
Za tydzień mam przyjść jeszcze raz . Będzie to tydzień decydujący . Tym razem nie skreśliła nas ale powiedziała że musi być echo za tydzień .
Chce mi się płakać ale nie mam łez .
Nie wiem jak wytrzymała ten tydzień :( a później ??
Spokojnie- nerwy nic nie pomogą a moga zaszkodzić. U mnie też od początku-a to nie było pecherzyka bo może za wcześnie, potem go dalej nie było za to jajnik duzy i podejrzenie ze ciaza pozamaciczna, to byl pecherzyka ale chyba pusty,to był pecherzyk ale nie było widać zarodka, to był zarodek ale nie było słychać serduszka i tak co wizytę atrakcja ale w końcu na kolejnek-decydujacej wizycie było dzieciątko i serduszko ....i zeby nie było za pięknie to jeszcze krwiak ale teraz wszytko jest ok wiec nie lam sie i dbaj o siebie, chuchaj, dmuchaj i modl sie zeby wszytko było dobrze bo szanse są i nadzieja jest a to najważniejsze! Moze dzidzia jest młodsza niż wynika to z obliczeń i dlatego takie zamieszanie!
 
Po wizycie. Jestem załamana :(
Lekarka stwierdziła że jest piękny pęcherzyk i ładnie podrósł ale nie widzi echa zarodka .
Za tydzień mam przyjść jeszcze raz . Będzie to tydzień decydujący . Tym razem nie skreśliła nas ale powiedziała że musi być echo za tydzień .
Chce mi się płakać ale nie mam łez .
Nie wiem jak wytrzymała ten tydzień :( a później ??
Który to tydzień? Łatwo się mówi ale nie stresuj się i bądź dobrej myśli, różne rzeczy się zdarzały tutaj 🙂. Będzie dobrze
 
reklama
Niżej ja miałam 2,47 i dostałam leki na obniżenie. Norma według mojego laboratorium była do 2,3 ale endokrynolog mówiła, że fajnie jakby było niższe w okolicy 1-1,5
Wg mojej endo tsh też powinno być w granicy 1-1,5. Pamiętaj Cię żeby zbadać też ft3 i ft4. U mnie tsh z ponad 3 spadło do 1 ale teraz walczymy z ft4 bo jest przy dolnej granicy [emoji846]
 
Do góry