reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

❤Kochane sierpniowki 2021 ❤
życzymy wam wszystkiego dobrego na najbliższe miesiące
Spokojnych dni, bez mdlosci i dolegliwości 💙🧡 wzruszen przy usg, pierwszych kopniaczkach oraz szczęśliwych rozwiązań
Życzymy MY Sierpniowki 2020 🧡💙

przepraszam za wtargnięcie ale miło się zrobiło na duszy widząc napis Sierpień 🍀
Ech...oby się spełniły ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny! Bardzo Wam gratuluję i nieśmiało witam się z Wami w sierpniowych mamach, dzisiaj lecę na bete sprawdzić jak przyrost, mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze [emoji51] w poniedziałek beta 21.7, u mnie wypada 4 tydzień.
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
chyba dołączę i ja, chociaż nie wiem jeszcze na kiedy przypadnie mi termin porodu, bo wychodzi przełom lipca/sierpnia.
Kiedy miałyście OM i na kiedy macie termin porodu?
U mnie 20 października OM, ale ostatni cykl był bardzo długi bo trwał 42 dni.
Według OM mam teraz 6 tydzień, ale nie wiem czy owu się nie przesunęła i w tym cyklu.
Wizytę u lekarza mam na 3.12, czyli teoretycznie w 7 tygodniu, bo chciałabym, żeby było już coś widać.
Bety nie robiłam. Robiłam test 28 dnia cyklu- negatywny, powtórzyłam 32 dnia cyklu- wszystkie pozytywne.
 
Do góry