reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja mam wrażenie, że teraz dopiero w tym 8 tygodniu zaczynam się trochę gorzej czuć, tzn. Na początku była taka senność, ale cały 7 tydzień nic, mdłości lekkie albo wcale. Teraz mam 8+3 i wczorajszy dzień był fizycznie ciężki, rano lekkie mdłości, cały dzień byłam senna, aż zrobiłam 2h drzemki w ciągu dnia, a wieczorem znowu padłam, nie miałam apetytu, było mi zimno, tak jakbym miała albo jakieś grypsko albo kaca. Dziś za to trochę lepiej fizycznie, ale psychicznie słabo. Dobrze, że możemy sobie tutaj porozmawiać bo jak ktoś dziś do mnie dzwoni to wszystkich spławiam oprócz męża bo nie mam ochoty na rozmowę, najlepiej bym się położyła i ryczała [emoji1751]
Jej, a mi jest coraz lepiej. Mdłości całkiem zniknęły, tylko zmęczenie jest... Wizyta jutro po południu..
Jestem po wizycie .
Niestety opuszczam Was, dostałam skierowanie na zabieg .

trzymacie się dzielnie, nie zamartwiajcie sie ( wiem wiem łatwo powiedzieć :) ) szczęśliwych rozwiązań .
Rośnijcie zdrowo QUOTE][emoji3590]trzymaj się
Dziewczyny, a czy któraś z Was może szydełkuje? [emoji86] ja już się bawiłam w rożne handmade, ale tego jeszcze nie próbowałam. Czy to jest trudna sprawa? [emoji3]
Próbowałam jako dziecko ale leworęczność mi przeszkodziła. Sciągałam tak mocno, że nie dało się wcisnąć szydełka. Ostatnio próbowałam jeszcze raz i to samo. Jakaś lewa jestem
 
reklama
@Mana_lena @elciaaaak dziękuję za podsunięcie pomysłów na napoje będę próbować. Na początku bardzo dużo piłam wody i nie potrzebowałam żadnych soków a teraz łyk wody i 🤢 no i u mnie dziś 10+1 a mdłości jakby się nasiliły pewnie przez to słabe nawodnienie...
 
Jej nawet nie macie pojęcia jak się cieszę wszystko jest ok fasolka ladnie rośnie serduszko bije tak jak powinno tak się wzruszyłam na usg 😍lekarz powiedział że wszystko prawidłowo. Według OM 11+1 i tak wyszło tym razem na usg 😁. Przed badaniami poszlam jeszcze odebrać ta druga glukoze ktora robiłam i mam 90 wiec narazie wszystko ładnie 😁. Tak radosc dzisiaj No aż nie mogę uwierzyć
Cudowna Wiadomość! Odpoczywaj po stresach!
 
Świetny pomysł , uwierz mi , że ja też chce zrobić dużo własnoręcznie o ile będzie wena. Na instagramie jest tez taka fajna dziewczyna , teraz właśnie będzie pokazywać jak zrobić misia. Prowadzi tez bloga. Jest pod nickiem i nazwą bloga : kreatywnebabki. Bardzo sympatyczna i miło się słucha , pokazuje krok po kroku jak robić na szydełku.
Zaraz sobie zaobserwuję, dobrze, że możemy sobie tutaj pogadać też na luźniejsze tematy, dzięki czemu ciągle się nie zamartwiam 😉
 
Mało się odzywam, bo wczoraj i dziś mam jakiś zjazd. Fizyczny i psychiczny. Skończyłam 12 tydzień w poniedziałek, ale niestety ból brzucha wieczorami nadal nie odpuszcza :( Jestem już tym bardzo zmęczona :(
Dziewczyny znacie jakieś bezpieczne preparaty na nadkwaśność w żołądku?


Poza tym miałam pobraną krew na Nifty pro i dziś próbka doleciała do Chin :) Teraz czekam cierpliwie na wyniki :)
Bezpieczne są migdały:) u mnie do pewnego czasu w pierwszej ciazy dawały rade, a później lekarka poleciła mi maalox. To wszystko co wiem, będę dzisiaj na wizycie to mogę podpytać :)
 
@Mana_lena @elciaaaak dziękuję za podsunięcie pomysłów na napoje będę próbować. Na początku bardzo dużo piłam wody i nie potrzebowałam żadnych soków a teraz łyk wody i 🤢 no i u mnie dziś 10+1 a mdłości jakby się nasiliły pewnie przez to słabe nawodnienie...
Trzymam kciuki byś znalazła na siebie sposób🙏🏻🙌🏻 Byś znalazła coś co będziesz mogła pić. Wcześniej jeszcze wchodził mi kompot z truskawek , ale zaledwie przez 3 dni.
 
A ja to znowu od dwóch dni mam taką chcice na słodkie, że aż siebie nie poznaje. Do tej pory od patrzenia samego mnie odrzucało, a teraz... 🙈 Wstyd... Zjadłam już dwa batony i podjadam teraz orzechy w czekoladzie. Ciągle jestem głodna 🙈😅 Może nadrabiam te tygodnie mdłości i wymiotów 24 h. Ale chyba wolę już to niż te mdłości itd. 🙈 Ja ciągle odliczam dni do mojej wizyty, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z dzidzioszkiem, to już w poniedziałek 🤗🤗
A jeżeli chodzi o picie, to ja staram się codziennie jeść zupę, bo po nich dobrze się czuje. Lepiej niż po stałych posiłkach obiadowych. No i przy okazji zawsze to trochę więcej płynów, bo z wodą u mnie nadal ciężko... Piję, ale bardzo mało, bo jak za dużo to już czuje takie nieprzyjemne uczucie w żołądku, a ja zawsze tylko wodę piłam żadnych soków itd, itp a tu teraz taki cyrk 😅 Soki i kompoty mi zbrzydły już... Jedynie co jest stałe to czarna herbata słaba z cytryna lub czasami bez. To mi jakoś wchodzi i dużo jej piję w sumie. Ale pilnuje, żeby była słaba.
 
reklama
Do góry