reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Czekam w poczekalni na prenatalne! Po drodze padł nam samochod ! Spoznilismy się i teraz jest ponad godzina opóźnienia! Na szczęście moj maz bedzie mogl ze mną wejść wiec grzecznie czekam.... jakos podejrzanie spokojna jestem tylko serducho mi wali....
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was może szydełkuje? 🙉 ja już się bawiłam w rożne handmade, ale tego jeszcze nie próbowałam. Czy to jest trudna sprawa? 😀
Ja sobie szydełkuję. Starszemu synowi na sesję noworodkową zrobiłam czapeczkę, buciki i majteczki. Teraz zaś robię poszewki na poduszki i misie. Już każde dziecko w rodzinie ma swojego. Nawet 3 robiłam na sprzedaz🐻😁
 
Aaa no i ja już przed gabinetem, czekam.
Czekam w poczekalni na prenatalne! Po drodze padł nam samochod ! Spoznilismy się i teraz jest ponad godzina opóźnienia! Na szczęście moj maz bedzie mogl ze mną wejść wiec grzecznie czekam.... jakos podejrzanie spokojna jestem tylko serducho mi wali....
To czekam na relacje dziewczyny i trzymamy kciuki ✊✊✊✊
 
Hej dziewczyny,

wow ale macie tempo w pisaniu! Ja niestety cały dzień poświęcam się pracy więc nie będę super aktywna, ale nadrabiam w miarę możliwości 😊
Bardzo mi przykro z powodu strat 😞 Przesyłam wirtualne uściski...
U mnie zaczął się 12tc a nudności nie odstępują ani na krok 😖 dodatkowo zmęczenie, senność, odbijanie, wzdęcia. Taki standardzik 😊 I również strasznieee się stresuję!
Szczerze mówiąc czekam za forum zamkniętym, będzie mi się łatwiej uzewnętrzniać.
PS Piękne dzidzie ❤️
Trzymajcie się!
 
@Mana_lena @elciaaaak dziękuję za podsunięcie pomysłów na napoje będę próbować. Na początku bardzo dużo piłam wody i nie potrzebowałam żadnych soków a teraz łyk wody i 🤢 no i u mnie dziś 10+1 a mdłości jakby się nasiliły pewnie przez to słabe nawodnienie...
Mi znowu nie podchodziły zimne napoje i przez jakiś czas piłam tylko miętę. Musisz wypróbować co Ci będzie odpowiadać.
 
reklama
Dzięki laski. Moje pierwsze dziecko i czasami mam mętlik w głowie:/ w rodzinie dzieci albo dużo starsze (era chodzików, właśnie sztywnej podeszwy itp.) albo znowu młodsze od naszego. Koleżanki też dzieci nastoletnie już mają ...
Dużo mam polecało ekotuptusie, mój synek akurat jakoś obeszło się bez butów dopiero niechodki na jesjen a jak zaczął chodzić to już zima i traperki. W domu też stale zdejmuje skarpetki 😅
 
Do góry