reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
W Polsce wybór płci jest nielegalny
Hej ! Ja dziś tez po wizycie 10 tyg 4 dni. Wszystko okej po moim krwiaku tak jak u koleżanki został ślad krwi świeżej w nim nie ma. Dalej mam prowadzić oszczędny tryb życia. Mała bo wiem ze to dziewczynka ( podali mi żeński zarodek) bardzo ruchliwa. Widziałam raczki paluszki nóżki coś pięknego ! 😍

Sugerowałam się tym wpisem Doroty, dlatego zapytałam :)
Dzięki @anula88 za wyjaśnienie :) Niby w Polsce nielegalne, a różne cuda się robi ;);)
 
In vitro to prawdziwy cud i także szczególnie mocno trzymam kciuki za te maluchy! U nas tez byla o nim mowa bo mieliśmy niewielkie szanse na naturalne poczecie. Ja coś od początku czułam ze u nas coś jest nie tak bo przez wiele lat nie staraliśmy się ale tez nie uważaliśmy i żadnej wpadki nie było choc powinno być cale stadko☺. Najpierw ja zaczęłam się badac i leczyć- po kilku cyklach wszystko było ok a tu dalej nic...lekarze mówili że trzeba czekać bo to nie takie proste ale ja uparłam się na badanie meza i wyszło szydlo z worka... zaczely się sugestie lekarzy on vitro i marnych szansach. najpierw maz trafil na jakiegoś szarlatana i zmarnowaliśmy ponad pol roku a potem do innego lekarza i jeszcze w trakcie leczenia -niespodzianka!
 
O matko... A ja dzisiaj przegrałam z jogurtem... 🤢🤮 Miałam taka ochotę i stwierdziłam, że sobie zjem, w końcu już czułam się okej i niestety nie skończyło się to za dobrze... Muli mnie teraz i wymiotowałam. Jednak nabiał mi wgl nie służy, zostanę na tym chlebie z masłem 😅
 
O matko... A ja dzisiaj przegrałam z jogurtem... 🤢🤮 Miałam taka ochotę i stwierdziłam, że sobie zjem, w końcu już czułam się okej i niestety nie skończyło się to za dobrze... Muli mnie teraz i wymiotowałam. Jednak nabiał mi wgl nie służy, zostanę na tym chlebie z masłem 😅
Biedna 😔 miejmy nadzieję , że już niebawem każda będzie mogła zjeść więcej niż nasze ciążowe menu, które rządzi się własnymi prawami.🤪
 
reklama
Mnie dziś takie zmęczenie złapało że od 3 godzin wypracowałam dopiero 3 rzecz.. ciągle siadam bo nie mogę ustać na nogach


Ja tez nie tryskam energia ale wyszlo u nas slonce i nie chcialam zeby znowu kisili sie w domu.
Sama postalam w zacisznym miejscu i wystawiłam twarz do słoneczka. Powiem że gdyby nie zimny wiatr to byłoby cudnie wiosennie.

Ja też nie mam aplikacji i korzystam tylko przez przeglądarkę :) Dlatego nie wiem czy w aplikacji widać tę Sygnaturę :)

Na aplikacji nic niewidać własnie a szkoda.
 
Do góry