reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć wam i miłej soboty 👋🤗 Mnie wczorajszy wieczór tak przeorał, że już nie wiem czy to wina tego nieszczęsnego jogurtu czy wczoraj po prostu miały przyjść takie mdłości i wymioty... W każdym razie ciężka noc u mnie, nie mogłam spać, budziłam się w nocy... 🙁 Oj mam nadzieję, że już dziś będzie lepiej 😊 Dobrego dnia 🙂
 
Dzień dobry wszystkim i życzę miłej soboty, odpoczywajcie i dbajcie o siebie 🤗
Ja odliczam dni do wtorkowej wizyty po 4 tyg. Jest stres, wiadomo. To będzie 10+2. Ale czuje się dobrze i mam nadzieję że dzidziuś zdrowy 😊
Ja też już niecierpliwie się przed wizytą, tak mi się dłużyły te 3 tygodnie niesamowicie. Mam wizytę już w poniedziałek, to będzie 11+0 :)
 
Hej, Wy już takie wysokie tygodnie, a ja dopiero 8+5 [emoji16] też rano niestety pobiegłam do łazienki z zamiarem wymiotów, ale chyba nie było czym [emoji16] ogólnie już 3 kg schudłam, jem więcej niż zawsze, ale zaczęłam brać eutyrox, po którym 3 lata temu schudłam 20kg i dlatego pewnie taka reakcja, niby najniższa dawka, ale działa, mam nadzieję, że TSH spadło..
 
Hej, Wy już takie wysokie tygodnie, a ja dopiero 8+5 [emoji16] też rano niestety pobiegłam do łazienki z zamiarem wymiotów, ale chyba nie było czym [emoji16] ogólnie już 3 kg schudłam, jem więcej niż zawsze, ale zaczęłam brać eutyrox, po którym 3 lata temu schudłam 20kg i dlatego pewnie taka reakcja, niby najniższa dawka, ale działa, mam nadzieję, że TSH spadło..
U mnie znowu tsh jest bardzo niskie, mam zlecone dodatkowe badania rozszerzone. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej i ten spadek tsh jest przez beta hcg po prostu i się unormuje po początkowym etapie ciąży. Bo endokrynolog mówiła mi, że tak też może się zdarzyć, ale ze lepiej sprawdzić co i jak.
 
A przed ciążą miałaś jakieś problemy z TSH czy teraz po prostu coś wyszło? [emoji846]
U mnie znowu tsh jest bardzo niskie, mam zlecone dodatkowe badania rozszerzone. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej i ten spadek tsh jest przez beta hcg po prostu i się unormuje po początkowym etapie ciąży. Bo endokrynolog mówiła mi, że tak też może się zdarzyć, ale ze lepiej sprawdzić co i jak.
 
reklama
A przed ciążą miałaś jakieś problemy z TSH czy teraz po prostu coś wyszło? [emoji846]
Miałam lekko podwyższone przeciwciała, ale tsh zawsze miałam idealne w normie kolo 1 coś zazwyczaj. Byłam jeszcze w trakcie diagnostyki właściwie, u mnie w rodzinie też występują choroby tarczycy. Także ciężko powiedzieć czy to ciąża czy tak by było i tak 😁
 
Do góry