reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny co mają dektektor. Pomóżcie. Mam pytanie. Tętno znajduje prawie od razu. Lub po minucie dwóch. Umiem odróżnić od swojego bądź przepływów i innych szumów. Zresztą wyświetla mi na monitorku- między 145 a 170 pokazuje. No i właśnie. Zazwyczaj łapałam w jednym miejscu. Że jak znalazłam małe to tam sobie pika.
A wczoraj z prawej strony pokazało 200, se myślę, no tak to ja się bawić nie będę, wytarlam , od nowa żel. I z prawej 176 a jak przesunęłam na lewo 145🤦 no k... Zglupialam. by tak ściągało tętno? Do teraz , jak był z lewej lub z prawej strony jak przyłożyłam nie było szans.
I tak z 3x przykładałam. No przecież bliźniaków nie mam. Mam dziwna sytuację obecnie ale byłam na USG w 7+3 i usłyszałam JUST ONE .
stąd pytanie czy Wasze detektory "ściągają" tętno jak przyłożycie gdziekolwiek?
Tak detektor potrawi pokazywać szybkość tentna mimo, że nie na kierowalas go na dzidzie. Co on ma na myśli to nie wiem😄🙈 Dlatego ja z przymrurzeniem oka biorę to co on pokazuje . Za mocno bym się tym nie sugerowała. Jeśli nakierujesz na serduszko to słyszysz czy bije szybko czy bardzo wolno.
Mysle że, Nie jest to na tyle specjalistyczny sprzęt żeby pokazywał idealnie wszystkie parametry. Ważne że można usłyszeć że serduszko bije,dla mnie jest to najważniejsze. 😊
 
reklama
Tak detektor potrawi pokazywać szybkość tentna mimo, że nie na kierowalas go na dzidzie. Co on ma na myśli to nie wiem😄🙈 Dlatego ja z przymrurzeniem oka biorę to co on pokazuje . Za mocno bym się tym nie sugerowała. Jeśli nakierujesz na serduszko to słyszysz czy bije szybko czy bardzo wolno.
Mysle że, Nie jest to na tyle specjalistyczny sprzęt żeby pokazywał idealnie wszystkie parametry. Ważne że można usłyszeć że serduszko bije,dla mnie jest to najważniejsze. 😊
No tętno dziecka ewidentnie łapie. To tyle mam spokój. ale wczoraj to leżałam jak taka mimoza i przystawialam to z jednej, to z drugiej strony 😂😂😂 i rozkminy zyciowe miałam 😂😂😂😂
 
Ja mam termin na 24.08 ale planowa cesarka, wiec w okolicy 14.08 będą mnie ciąć ;)
A mogę zapytać, dlaczego masz zalecone cesarskie cięcie? Sama myślę, że będę je miała dlatego pytam 😁
Jaka to jest grupa zamknięta,tak z ciekawości?
Jak do niej dołączyć? 😊
Tak, będzie grupa zamknięta tylko jeszcze dokładnie sama nie wiem kiedy. Jakiś czas temu dziewczyny zbierały nicki i wtedy te osoby mają dostęp do tej grupy 🙂
 
Tak czytam te wasze terminy i że terminy z om i z usg są raczej blisko siebie 😁 A u mnie to różnica między om, a faktycznyn stanem bejbika wg USG to 2 tygodnie 😁 Ale u mnie to te cykle zawsze były w trzy światy, więc nawet nie jestem w stanie powiedzieć kiedy ja mogłam mieć owulacje 🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny 🤗
Ja dziś miałam też ciężka noc, koszmary plus mdłości i 🤮 ale finalnie nad ranem odespalam 😊.
Tak dyskutujecie o tych detektorach że chyba się skusze na zakup. Oczywiście na razie czekam grzecznie na wizytę wtorkową i to będzie niby 11+0. Dziś zamawiam jakieś gacie dla ciężarówek bo wszystkie mnie cisną...
Tak odnoście takich gadżetów ciążowych to jestem w posiadaniu adaptera do pasów bezpieczeństwa dla ciężarówek i ogólnie jeśli sporo się przemieszczacie samochodem to polecam 😊
 
Do góry