reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Pytanie szczególnie do dziewczyn, które już mają dzieciaczki: czy warto się przywiązywać do płci z badań prenatalnych? Czy jeszcze sobie dać czas na zakupy? Mam na myśli badanie z I trymestru
A Ty nie miałaś robić Nifty? To badanie chyba daje niemal pewność co do płci.

Edit: Już doczytałam, że robiłas :):):)
 
reklama
Moja sąsiadka kilka lat temu miała urodzić córeczkę Zosię. Przez cała ciażę potwierdzali jej lekarze, że córka, a okazało się przy porodzie, że jest syn. Byli w takim szoku, że przez 2 tygodnie nie mogli wybrać imienia🤣🤣🤣
Ale to chyba skrajne przypadki.
Znam też taki przypadek ;);)
 
Ja w okreslanie plci z usg w 12 tc tak nie do końca wierze i trochę wkurza mnie maz,ze tak cuduje z tym synkiem. Az sie boje co będzie jak sie okaże,że to jednak córcia. Niby rozumie,że to może się zmienić ale widzę,że już sobie wkrecil. Jutro umowie sie na jakiś bliski termin na nifty pro z określeniem plci i wtedy będę pewna 😀 i znowu gdzies z tyłu głowy zaczynam się denerwowowac tym wynikiem choc w teorii ma potwierdzić wyniki badania prenatanego- w normie...
 
Ja pamiętam, że bylam ulubienica brata, tylko ze mną chciał się bawić itd 😃😍 Bardzo mi to na pewno pomogło w zrozumieniu jego gorszych dni, jak to u małych bejbików byww. Ale naprawdę jak się przygotuje starsze dziecko to powinno być wszystko ok. Ja nie znałam płci przed narodzinami, więc się na nic nie nastawiłam wtedy. Dlatego może to jest dobry pomysł, aby nie mówić rodzeństwu zbyt szybko dopóki to naprawdę nie jest 100 pewne, aby nie było rozczarowań. Bo wiadomo, że dziecko inaczej to odbiera nawet takie już strasze 11 letnie 👍
 
reklama
A jaki to model wózka?
Espiro next. Nie jest on mały ale gondole łatwo się wypina. Stelaż lekko składa. Koła duże. Pompowane. Ja akurat wożę go w całości. I patrzyłam na wysokości bo ja niska. Ale mąż już wyższy. Zresztą co tu czarować. Kupował pod siebie😂 chociaż sa wyższe na pewno .
my na wsi jesteśmy to też potrzebowałam takiego trochę czołgu. Chociaż w sklepie były i o wiele cięższe. W gondoli jeździł do 7 mca.
 
Do góry