reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jak tam dziewczyny u was? Mi na szczęście bol pleców minął.. dzisiaj zaczął mi się 15 tydzień i mogę się pochwalić że od kilku dni czuje ruchy dzidziusia są jeszcze bardzo delikatne przeważnie wieczorem bądź jak zjem coś słodkiego 🤩.
O super! 🥰 A to Twoja pierwsza ciąża? Bo jesteśmy w miarę w podobnym terminie, ja dzisiaj 14+5, więc 15 tyg w poniedziałek 😁 Ale jeszcze nie umiem stwierdzić czy czuje dzidziusia, wczoraj przez moment pomyślałam, że to to, taki delikatny 'puk puk' 🤔 😃 To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem do końca jak to jest 😃🥰
 
reklama
O super! 🥰 A to Twoja pierwsza ciąża? Bo jesteśmy w miarę w podobnym terminie, ja dzisiaj 14+5, więc 15 tyg w poniedziałek 😁 Ale jeszcze nie umiem stwierdzić czy czuje dzidziusia, wczoraj przez moment pomyślałam, że to to, taki delikatny 'puk puk' 🤔 😃 To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem do końca jak to jest 😃🥰

O super! 🥰 A to Twoja pierwsza ciąża? Bo jesteśmy w miarę w podobnym terminie, ja dzisiaj 14+5, więc 15 tyg w poniedziałek 😁 Ale jeszcze nie umiem stwierdzić czy czuje dzidziusia, wczoraj przez moment pomyślałam, że to to, taki delikatny 'puk puk' 🤔 😃 To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem do końca jak to jest 😃🥰

To już moja trzecia ciąża więc te ruchy przeważnie czuje się wcześniej niż w pierwszej podobno też zależy to od tego czy kobieta jest szczupła czy też nie... Pierwsze ruchy to raczej nie takie puk puk a raczej bulgotanie, łaskotanie nawet nie wiem jak to do końca określić... A twój brzuszek już rośnie? Bo mój jak na drożdżach 🤣🤣 muszę już chodzić w spodniach ciążowych 🤪
 
To już moja trzecia ciąża więc te ruchy przeważnie czuje się wcześniej niż w pierwszej podobno też zależy to od tego czy kobieta jest szczupła czy też nie... Pierwsze ruchy to raczej nie takie puk puk a raczej bulgotanie, łaskotanie nawet nie wiem jak to do końca określić... A twój brzuszek już rośnie? Bo mój jak na drożdżach 🤣🤣 muszę już chodzić w spodniach ciążowych 🤪
Trochę już go widać, najbardziej wieczorem, bo dochodzą wzdęcia... 😃 Ale jakiś duży jeszcze chyba nie jest 🤔 No nic, to czekam dalej na jakieś znaki od bobasa, już się nie mogę doczekać 😍
 
Ja już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć w tej ciąży nie mam żadnego przeczucia nie wiem kto tam się ukrywa. W domu mam córkę i syna więc w sumie nie mam parcia ale chciała bym już się dowiedzieć....
 
Ja już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć w tej ciąży nie mam żadnego przeczucia nie wiem kto tam się ukrywa. W domu mam córkę i syna więc w sumie nie mam parcia ale chciała bym już się dowiedzieć....
To już chyba lekarze coś powinni zauważyć jaka płeć :) Kiedy masz najbliższą wizytę? :)
 
To już chyba lekarze coś powinni zauważyć jaka płeć :) Kiedy masz najbliższą wizytę? :)
Miałam teraz w czwartek ale mówił że jeszcze za wcześnie że najlepiej to tak w 20 tygodniu wtedy to już wiadomo na 100 procent a tak to w sumie bardziej domysły. Bo w 14 tygodniu narządy płciowe nie są jeszcze aż tak dobrze rozwinięte i można się nieźle pomylić ... Więc poczekam jeszcze trochę 🤔
 
Miałam teraz w czwartek ale mówił że jeszcze za wcześnie że najlepiej to tak w 20 tygodniu wtedy to już wiadomo na 100 procent a tak to w sumie bardziej domysły. Bo w 14 tygodniu narządy płciowe nie są jeszcze aż tak dobrze rozwinięte i można się nieźle pomylić ... Więc poczekam jeszcze trochę 🤔
Nom tak wiadomo, jeszcze się wiele może zmienić 😁 Ja teraz kolejna wizytę będę miała właśnie w 20 tygodniu to myślę, że potwierdzi mi płeć 😁
 
reklama
No to może i ja zacznę się wypowiadac :p nie pisalam nic od początku bo do końca nie wierzyłam ze to prawda ze jestem w ciąży :) a dzisiaj już 16 tydz więc wierzę że będzie dobrze :) też chodzę co 2 tyg ale i dobrze bo przy dłuższej odległości bym zglupiala. Każde klucie, dziwne uczucie w brzuchu a ja już przeżywam ze coś nie tak :( a i jeszcze co do płci jest to pierwsze dzieciątko więc co będzie to będzie byleby zdrowe :) ale Pani doktor juz zasugerowala że coś widać pomiędzy nóżkami :D
 
Do góry