reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Może jak się bobas urodzi i na niego spojrzysz to nedzie łatwiej, często mamy tak robią, spojrzą i już wiedzą 🙂
Ja tak miałam ze starszym synem, mąż całą ciążę mówił do niego
Franek (mi to imię nie podobało się ) i w kółko tylko Franio Franek no masakra była. Syn się urodził gdy mi go pokazali mówię wam żadne inne imię do niego nie pasowało i mamy naszego Franciszka 😊😀
 
@Monia31-3 @Zosieńka38 jeśli chodzi o robienie kocyka dla bąbla, to jakiej będziecie używały wełny, jakiej grubości? Jestem trochę zielona w tym temacie 😆
Ja zamawiam ze strony ewol.pl polecam ponieważ jest wszystko wyszczególnione np. włóczka na koce dla niemowląt, włóczka na czapki na jesienne wyroby super sprawa bo też nie bardzo na tym się znam. Na kocyk zamówiłam włóczkę Eweryday bebe.
 
Dzień dobry :) ja dzis 18 +6 i nie czuje ruchów chyba, że ich nie rozpoznaje co też jest możliwe. To moja pierwsza ciąża :) czy tylko ja czekam na ruchy dzieciaczka? :)

U mnie dziś biało za oknem. .gdzie ta wiosna 🙈🌞🌞pozdrawiam 🥰
 
Dzień dobry :) ja dzis 18 +6 i nie czuje ruchów chyba, że ich nie rozpoznaje co też jest możliwe. To moja pierwsza ciąża :) czy tylko ja czekam na ruchy dzieciaczka? :)

U mnie dziś biało za oknem. .gdzie ta wiosna 🙈🌞🌞pozdrawiam 🥰
spokojnie masz jeszcze czas zeby poczuc ruchy dziecka na poczatku jest to poprostu dziwne uczucie w brzuchu
 
Ja zamawiam ze strony ewol.pl polecam ponieważ jest wszystko wyszczególnione np. włóczka na koce dla niemowląt, włóczka na czapki na jesienne wyroby super sprawa bo też nie bardzo na tym się znam. Na kocyk zamówiłam włóczkę Eweryday bebe.
Faktycznie fajna stronka, odwiedziłam ale osobiście nie znalazłam nic dla mnie bo jak już sklad był ok to było mało kolorów do wyboru...
 
Dzień dobry :) ja dzis 18 +6 i nie czuje ruchów chyba, że ich nie rozpoznaje co też jest możliwe. To moja pierwsza ciąża :) czy tylko ja czekam na ruchy dzieciaczka? :)

U mnie dziś biało za oknem. .gdzie ta wiosna 🙈🌞🌞pozdrawiam 🥰
Jeszcze poczujesz i będziesz mieć tego dosyć kiedy będziesz chciała się położyć spać a bobas będzie miał inne plany 😁
 
Dziewczyny ratunku. Od miesiąca mam remont generalny na gorze peowadzony przez bandę idiotow, którzy przeklinaja, wala po suficie itp. Boje sie o dziecko bo poglowki sa niereformpewlni nawet przez spoldzielnie. Prosze o pomoc
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Jestem w pierwszej ciąży dzisiaj 18+5 we wtorek poczułam pierwsze ruchy ( tak mi się wydaje) w środę tez wczoraj może raz a dziś wcale, nawet zjadłam słodkie położyłam się na plecach i nic.. czy powinnam się martwić ? Czy po prostu z pierwszymi ruchami tak jest ? Dodam ze łożysko jest umiejscowione na przedniej ścianie Nie wiem co mam myśleć a lekarz za 2 tygodnie
 
Do góry