reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

No jak pięknie się uśmiecha z rączka przy ustach. 🤗 Rośnijcie Zdrowo ,imie które kiedyś mi się podobało i w sumie nadal podoba , ale tym imieniem ochrzciłam swoją chrześnice 🥰🥰
Już nie mogę sie doczekać, żeby ja poznać. Za każdym razem towarzyszą temu cudowi niesamowite emocje ... chociaz pierwsze miesiące zawsze sa tragiczne, aczkolwiek przy tej ciąży poszczescilo mi sie bo nie konalam z powodu mdłości i zapachu masła 😂😂😂
 
reklama

Załączniki

  • 20210401_201417.jpg
    20210401_201417.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 51
Witamy nowe mamusie wśród naszego szerokiego grona😍
Mam nadzieję że nasza adminka Was jak najszybciej doda do wątku zamkniętego gdzie znajdziecie skarbnicę wiedzy 😇 nie przejmujcie się ilościa postów, mamy ponad 1700 stron już na pstrykane 🤣 po prostu odezwijcie się na bieżąco i dzielcie się z nami wsparciem 😇
 
Ja już po USG połówkowym 🤨 trochę mnie lekarz zmartwił bo wielkość maleństwa nie pasuje do tygodnia. Jest różnica prawie 1.5 tyg. Mam skontrolować za 4 tygodnie jak rośnie.
Jaką wagę miały wasze maleństwa w 20tyg?
 
Ja już po USG połówkowym 🤨 trochę mnie lekarz zmartwił bo wielkość maleństwa nie pasuje do tygodnia. Jest różnica prawie 1.5 tyg. Mam skontrolować za 4 tygodnie jak rośnie.
Jaką wagę miały wasze maleństwa w 20tyg?
Sprawdzę później i ci odpisze ale ja bym sie nie przyjmowała. Moja pierwsza corka wazyla 4.125, trzecia 3.120 a USG do pewnego momentu wykazywalo tydzień do przodu. Jestem pozatym świeżo po wizycie
 
Sprawdzę później i ci odpisze ale ja bym sie nie przyjmowała. Moja pierwsza corka wazyla 4.125, trzecia 3.120 a USG do pewnego momentu wykazywalo tydzień do przodu. Jestem pozatym świeżo po wizycie
... pielegiarki środowiskowej ktora stwierdziła , ze niunia rozwija sie szybciej niz dzieci w jej wieku. Wiec choc jej masa urodzeniowa byla dosc niska okazala sie silna dziewczynką.... oczywiscie po mamusi :p haha
 
Mi lekarz przepisał acard w sumie bez powodu i przez niego miałam problemy z ciążą dostałam najpierw plamienia a później krew natychmiast odstawiłam i wszystko się uspokoiło... Dzisiaj zaczęłam 17 tydzień termin porodu na 21 sierpień. 😉
Ja również miałam bardzo słabe wyniki testu Pappa i też biorę acard 150 wieczorem
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie sierpniowe, mam nadzieję że u Was wszystko w porządku:) , u mnie dziś 23 tydzień ciąży, termin na 12 sierpnia, od I badań prenatalnych wiem ze to chłopak:) miałam ogromny stres, amniopunkcja w 16 tygodniu, duże ryzyko ZD 1:7 , na szczęście wynik : kariotyp prawidłowy męski, więc teraz tylko się modlę by synek dalej rozwijal się prawidłowo, już nie mogę się doczekać kiedy go przytulę, mam 44 lata i różnica pomiędzy rodzeństwem będzie 23 lata! Trzymajcie kciuki ❤
 
Do góry