reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witam, Jestem w 24 tc. Powiedzcie co myślicie o szczepieniach na covid 19 u kobiet w ciąży? czy któraś się już zaszczepiła?
 
reklama
Hej. Chciałam pytać o to samo - być może ten wątek był już poruszany na forum zamkniętym. Ja obecnie jestem w 25 tygodniu, na szczepienie zapisałam się dzisaj, wypada już w przyszył tygodniu. Cały czas mam mieszane myśli, ale to chyba dobra decyzja. A jakie są Wasze zdania?
 
Hej. Jestem w 24 tygodniu i na szczepienie też się zapisałam ale mi wypada na 27 tydzień. Ciągle bije się z myślami,, natomiast lekarz ginekolog nie pomógł w żaden sposób w pojęciu decyzji także liczę na jakieś opinie :) Może któraś z Was jest już po szczepieniu?
 
To w sumie kiepsko :/ ja rozmawiałam jeszcze z położna to również zachęcała, mówiła, że nawet jeżeli przebieg covid jest łagodny to zdarza sie, że kobiety rodzą dzieci które otrzymują 4/5 pkt przy porodzie. Ale mimo to trochę się boje, jak zareaguje organizm, dziecko itd. Może zapytaj o opinie innego lekarza :)
 
Dzień dobry 😊
Przez to mierzenie i kontrolę cukrów zaczęłam wcześniej wstawać i chociaż wieczorem padam na twarz to jest jakiś plus - mam dłuższy dzień 😁
A jakby jakaś mamusia jechała dziś na zakupy to w C&A dziś jeszcze jest -25% na wszystko.zamowilam stamtąd rzeczy dla maluszka i były bardzo dobrej jakości więc może dziś coś upoluje. Dla siebie przeważnie też coś znajdę chociaż większość ubrań raczej dla starszych pań :) szkoda , że to nie online ,ale cóż..
Pozdrawiam miłego dnia 🥰
 
Witam, Jestem w 24 tc. Powiedzcie co myślicie o szczepieniach na covid 19 u kobiet w ciąży? czy któraś się już zaszczepiła?
Tez nie wiem jaką podjąć decyzję, termin szczepienia mam na koniec maja, ale boję się czy z dzieckiem będzie ok, jak źle będę znosić stan po szczepieniu, dodatkowo mam żylaki i boję się że to też może mieć zły wpływ, bardzo trudno wybrać, lekarz mówi żeby się szczepić...
 
reklama
Dzień dobry 😊
Przez to mierzenie i kontrolę cukrów zaczęłam wcześniej wstawać i chociaż wieczorem padam na twarz to jest jakiś plus - mam dłuższy dzień 😁
A jakby jakaś mamusia jechała dziś na zakupy to w C&A dziś jeszcze jest -25% na wszystko.zamowilam stamtąd rzeczy dla maluszka i były bardzo dobrej jakości więc może dziś coś upoluje. Dla siebie przeważnie też coś znajdę chociaż większość ubrań raczej dla starszych pań :) szkoda , że to nie online ,ale cóż..
Pozdrawiam miłego dnia 🥰
Ja też zaczęłam miesiąc temu przygodę z glukometrem, początki były trudne, ale z dnia na dzień jest lepiej, choć mam problem z cukrami po obiedzie...
 
Do góry