reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja od początku października biorę codziennie kwas foliowy. Z nie- witamin biorę też Hydrominum.
Co do tego hydrominum zapomnialam Ci odpowiedzieć, ale chyba wstrzymałabym się z braniem tego suplementu do wizyty u lekarza. Wiem ze niektóre zioła są przeciwwskazane w ciąży wiec myślę że powinnas się dopytać co i jak. :)
 
Dziewczyny, może to głupie pytanie ale czy jak wiecie ze jesteście w ciąży to oszczędzacie się od razu trochę bardziej, więcej odpoczywacie? U mnie wg apki 6 tydzień i poza cięższymi rankami i wieczorami (albo wydaje mi się ze słabiej się czuje albo tak serio jest) to mam duzo energii i wszystko robię normalnie: sprzątam, ćwiczę na rowerku, nosze pranie, pracuje (biurowa praca zdalna). Zastanawiam się czy nie powinnam trochę bardziej uważać. Dzis poczułam ze trochę mnie brzuch zaczal bolec pod wieczór i nie wiem czy to dlatego ze probuje sama się przekonać ze to normalny stan i się zbytnio zmęczyłam.
 
Dziewczyny, może to głupie pytanie ale czy jak wiecie ze jesteście w ciąży to oszczędzacie się od razu trochę bardziej, więcej odpoczywacie? U mnie wg apki 6 tydzień i poza cięższymi rankami i wieczorami (albo wydaje mi się ze słabiej się czuje albo tak serio jest) to mam duzo energii i wszystko robię normalnie: sprzątam, ćwiczę na rowerku, nosze pranie, pracuje (biurowa praca zdalna). Zastanawiam się czy nie powinnam trochę bardziej uważać. Dzis poczułam ze trochę mnie brzuch zaczal bolec pod wieczór i nie wiem czy to dlatego ze probuje sama się przekonać ze to normalny stan i się zbytnio zmęczyłam.
Organizm sam da ci znać. W poprzedniej do południa niczym mlody Bog, a wieczorami polegiwalam . Teraz wiadomo inaczej bo dziecko małe.
 
Dziewczyny, może to głupie pytanie ale czy jak wiecie ze jesteście w ciąży to oszczędzacie się od razu trochę bardziej, więcej odpoczywacie? U mnie wg apki 6 tydzień i poza cięższymi rankami i wieczorami (albo wydaje mi się ze słabiej się czuje albo tak serio jest) to mam duzo energii i wszystko robię normalnie: sprzątam, ćwiczę na rowerku, nosze pranie, pracuje (biurowa praca zdalna). Zastanawiam się czy nie powinnam trochę bardziej uważać. Dzis poczułam ze trochę mnie brzuch zaczal bolec pod wieczór i nie wiem czy to dlatego ze probuje sama się przekonać ze to normalny stan i się zbytnio zmęczyłam.
Jezeli czujesz się dobrze to nie ma przeciwwskazań:) ja do południa czuje się na przykład dobrze za to gdzieś od godziny 12/13 mam taki zjazd jezeli chodzi o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Ale niestety przy dwuletnim dziecku nie ma szans na to żeby sobie pozwolić na to co w pierwszej ciazy. Dzisiaj znowu poszłam na bete, przy okazji zrobiłam morfologie i hormony tarczycy.
 
reklama
Do góry