reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Czesc w poniedziałek. Jak samopoczucie dziewczyny? Ja tak jak wspominałam wczoraj troche się pochorowałam, niestety pojawiła się gorączka w okolicach 38 stopni, na szczęście pomógł paracetamol. Mam nadzieję że dziecku nic nie będzie a dzisiaj będzie już tylko lepiej. Miłego dnia [emoji177]
 
Dzien dobry w poniedziałkowy poranek. Pozwólcie że i ja do wątku dołącze chociaz testuję dopiero za jakąś godzinę (lecę na bete).
Okres spoznia mi sie juz 7 dzien a zawsze mam jak w zegarku.... wiec mam nadzieje ze to ciąża(niespodziewana ale jednak ciąża) a nie jakas inna dolegliwość zdrowotna.... robilam test w pierwsze dzien spodziewanego okresu ale byl negatywny.... podejrzewam przesuniecie owulacji i stad ten negatyw bo po prostu za wczesnie bylo na płytkowy....
Po za bolem brzucha jak na okres nie mam zadnych dolegliwosci....W OGOLE🤔
a doswiadczenie w ich obserwacji juz mam...( 2 synów) moze tym razem bedzie corka i stad brak objawow....
Dziewczyny prosze o mentalne trzymanie kciukow za pozytywny test! Bo jestem przerażona ze to moze byc cos innego😔
 
witam i trzymam kciuki w takim razie :) daj znać
Witam i ja. Trzymam kciuki, i również trzymajcie za mnie, dzisiaj test negatyw, i brzuch jak na okres ewidentnie. Ale poza tym ból piersi, swędzenie bardziej. Nie wiem, czy aż tak mi się pozmieniało przed okresem, co miesiąc objawy ciąży 🤣🤦🏻‍♀️robię zaraz betę, będę miała pewność chociaż :)
 
Czesc w poniedziałek. Jak samopoczucie dziewczyny? Ja tak jak wspominałam wczoraj troche się pochorowałam, niestety pojawiła się gorączka w okolicach 38 stopni, na szczęście pomógł paracetamol. Mam nadzieję że dziecku nic nie będzie a dzisiaj będzie już tylko lepiej. Miłego dnia [emoji177]
U mnie fatalnie- coraz częściej mam poranne nudności. Nie kończą się wymiotami, ale poranek mam z głowy- tylko zjem coś i leżę, a tu trzeba pracować...
 
Ewidentnie mam dzis pecha...najpierw zawiesil sie system w labo...i czekalam pol godziny. A potem okazalo sie ze sprzet tez padł i wyniki moga byc dopiero jutro😳😔
 
U mnie fatalnie- coraz częściej mam poranne nudności. Nie kończą się wymiotami, ale poranek mam z głowy- tylko zjem coś i leżę, a tu trzeba pracować...
Niestety początki ciazy sa trudne.... zreszta koncowki tez najlepsze nie są..... trzeba przeżyć. Przelezec....przemeczyc..... innego wyjscia ani ratunku nie ma🤷‍♀️
 
Cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj zostałam w domu,ponieważ akumulator mi się w aucie rozladowal i nie miałam jak dojechać do pracy.... Z jednej strony to dobrze Bo od soboty mam lekkie mdlosci i mam stracha żeby czasem nie do doszło do wymiotow w pracy 😑
 
reklama
Czesc w poniedziałek. Jak samopoczucie dziewczyny? Ja tak jak wspominałam wczoraj troche się pochorowałam, niestety pojawiła się gorączka w okolicach 38 stopni, na szczęście pomógł paracetamol. Mam nadzieję że dziecku nic nie będzie a dzisiaj będzie już tylko lepiej. Miłego dnia [emoji177]
Hej! U mnie w sumie bez zmian, tylko piersi mocniej bola, chyba na brzuchu spałam. W środe pierwsza wizyta, może się czegoś dowiemy :)
 
Do góry