reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Pytanie do dziewczyn, które mają maluszki w domu.
Jak radzicie sobie z opieką nad nimi? Chodzi mi szczególnie o noszenie, usypianie itd.
Ja mam w domu syna 10,5 miesiąca no i czasem muszę go wziąć na ręce, mam trochę mieszane uczucia, bo boję się o drugiego bąbelka (według OM 4tc, dziś mam betę).

Nosicie? Nie nosicie?


Ja także proszę o linka do zamkniętego forum ;)
Nosze bo cóż poczne. Nie zrozumie bo za mały.
 
No to robimy tak. Jako pierwsza tu przyszłam, to i termin mam jedną z pierwszych (koniec lipca- ale już tu zostanę, jeśli można). Czekamy jeszcze z 2 tyg, pewnie kilka osób dojdzie. I wtedy robimy wątek zamknięty. A narazie czekamy za wizytami, trzymamy za siebie nawzajem kciuki. I oby do przodu laski:)
 
Przeczytałam ;)
Ale nie powiem o tym mężowi:D dzięki ciąży to on zaczął usypiać syna :D buahahah
 
Kochane mamusie ❤️ dziś odebrałam wynik beta HCG, ale mam zaćmienie umysłu i już sama nie wiem, jak to wszystko interpretować. Czy któraś z mamuś powie mi, czy dobrze mi się wydaje, że to 6 tydzień? W piątek mam wizytę u ginekologa--myślicie, że będzie już coś widać? Pozdrawiam ❤️
Screenshot_20201216_140653.jpg
 
Kochane mamusie [emoji3590] dziś odebrałam wynik beta HCG, ale mam zaćmienie umysłu i już sama nie wiem, jak to wszystko interpretować. Czy któraś z mamuś powie mi, czy dobrze mi się wydaje, że to 6 tydzień? W piątek mam wizytę u ginekologa--myślicie, że będzie już coś widać? Pozdrawiam [emoji3590]Zobacz załącznik 1215540
Wow! Piękna wysoka beta :) gratulacje ...przy takiej wartości mozesz juz śmiało iść na usg :) ... wg mnie 6 tydz
 
reklama
Do góry