reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dokładnie te same myśli mnie naszły, czy ja będę normalna matka, jeśli ja się tak łatwo denerwuje, głośne dźwięki mnie stresują [emoji21] wiedziałam, że chce mieć dzieci od młodości, rok starań, a dzisiaj zaczęłam się zastanawiać, czy naprawdę jestem w stanie sobie wyobrazić wywrócenie życia do góry nogami i poradzić sobie z tym...
Kochana, to wszystko przez hormony. Też przez to przechodziłam tydzień temu. Milion pytań w głowie, czy sobie poradzimy i jak w przyszłym roku to wszystko będzie wygląda-jak już będziemy we troje. Ale już minęło 😅 teraz czuję mega wdzięczność, bo staraliśmy się 13 miesięcy i wreszcie się udało 😍
 
reklama
Dziewczyny. Miałam zrobić listę , która dziewczyna na kiedy termin, którego wizyta, ale może zróbmy jak w innych forach. Załóżmy podtemat, która by chciała na forum zamknięte trafić? Dopiero na zamkniętym zrobić tabelkę, jak byłam na marcowych to pamiętam w tabeli było OM, termin porodu, wizyta, płeć, i skąd kto jest (jeśli ktoś miał życzenie wpisać) tutaj jednak wszystko jest jawne. Nie każda bedzie chciała się "obnażać" publicznie. Taka moja luźna sugestia
Jestem za i chętnie dołączę.
 
Ale tu dzisiaj dużo wiadomości! Ale przebrnęłam przez wszystkie. [emoji16] jak wasze nastroje? Ja dzisiaj znowu jakas płaczliwa jestem i tak jak ktoras z dziewczyn tu napisala, nachodza mnie myśli jak to będzie, chociaż jedno dziecko juz mam, ale mimo wszystko jakas niepewność się pojawia. W ogóle tak z innej beczki to zamówiliśmy sobie jedzenie z mężem bo nikomu nie chciało się gotować, no i czekamy juz chyba ze 2h... a ja zemre zaraz z glodu
 
reklama
Cześć wszystkim :) Nieśmiało do Was dołączę. Według aplikacji dziś przypada 6t3d ciąży. Jestem po pierwszej wizycie, jednak była za wcześnie (5t) choć już widoczny był pęcherzyk. W poniedziałek idę ponownie na wizytę i mam nadzieję usłyszeć serduszko :) Jestem oczywiście pełna obaw, ale mam nadzieję, że będzie dobrze!
 
Do góry