reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Mam już wyniki bety.. wg Was 4tydz czy bardziej 5?
 

Załączniki

  • IMG_2564.jpg
    IMG_2564.jpg
    70,4 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Mamusie, a ja mam pytanie: w którym momencie ciąży lekarz zakłada kartę ciąży? Dopiero jak jest widoczne serduszko na usg?
 
No tak, ale bardziej mi tutaj chodzi, że w internecie piszą że beta powinna się maksymalnie do 100% powiększyć, a jeżeli jest wieksza to niby coś zle i jak mniej to tez zle. dlatego nie wiem czy zle to po prostu rozumiem. Chyba pójdę w piątek zrobię ponownie betę. Rozumiem, że również powinna się powiększyć o minimum 66%?
 
Mamusie, a ja mam pytanie: w którym momencie ciąży lekarz zakłada kartę ciąży? Dopiero jak jest widoczne serduszko na usg?
Mi założył od razu, gdy przyszłam w 6 tyg+2 dni i po badaniu usg, a wszystko było okej (pecherzyk ciążowy i żółciowy a maleństwo miało 2 mm).
Bylo widać, ze się coś się „dzieje”, ale nie było jeszcze słuchać serduszka.
 
Ostatnia edycja:
Beta z dzisiaj ;)
U mnie 4tc ;), ja nie powtarzam bety milion razy ;) raz wystarczy ;)
W pt wizyta u gina ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-12-16-21-05-41-464_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2020-12-16-21-05-41-464_com.google.android.apps.docs.jpg
    310,2 KB · Wyświetleń: 72
No tak, ale bardziej mi tutaj chodzi, że w internecie piszą że beta powinna się maksymalnie do 100% powiększyć, a jeżeli jest wieksza to niby coś zle i jak mniej to tez zle. dlatego nie wiem czy zle to po prostu rozumiem. Chyba pójdę w piątek zrobię ponownie betę. Rozumiem, że również powinna się powiększyć o minimum 66%?
Nigdy nie czytałam o tych 100%, ja miałam 136% z piatku na poniedziałek. Musi być prawidłowy przyrost i wtedy jest w porzadku, niezależnie od wartości bety. Niektóre kobiety w ogóle bety nie badają, a donoszą zdrowe ciąże :)
 
O to mi chodzi. To moja pierwsza ciąża. Nawet nie mam kogo się zapytać bo u mnie w rodzinie nie ma jeszcze takich maluszków :(
 

Załączniki

  • IMG_3392.jpg
    IMG_3392.jpg
    81,3 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Wiesz co, lekarz widział moje wyniki bety, nic nie skomentował, na usg był widoczny zarodek z serduszkiem, wielkość odpowiednia na tydzień ciąży, więc nic źle nie było :)
 
Do góry