reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Nie patrz na te normy. Bo u każdej inaczej byli zagnieżdżenie. Ważne że jest przyrost. Progesteron piękny masz.. Nie martw się. Czekaj teraz spokojnie na wizytę..
Tak teraz zrobię, dziękuję Ci bardzo 😘 Ty jeszcze będziesz robić betę w przyszłym tygodniu czy czekasz już na wizytę?
 
reklama
No i już spokojniejsza, po wizycie. Z usg równo 6 tydzień, termin na 13.08. na niski progesteron dostałam duphaston, ale ogólnie ginekolog powiedziała mi żeby brać leki i się nie martwić bo wszystko prawidłowo jest, zarodek zagnieżdżony, nie plamię, wszystko czyste, no i biło już serduszko 🥰🥰
 
Czy mogłabyś wrzucić listę badań do zrobienia?
Ja 1 badania mam za soba. To wszystkie które mi ginekolog kazał zrobić [emoji846]
IMG_20201218_194953.jpeg
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie jak sobie radzicie z mdłościami? Ja jak tylko delikatnie poczuję głód, to od razu momentalnie mi słabo, mam mdłości i muszę coś zjeść. Ale tak w nieskończoność nie można 🙉 bo w końcu będę szersza niż dłuższa 😂
Słyszałam, że imbir pomaga. Czy któraś z Was go pije? Jeśli tak, to w jakiej konfiguracji?
 
Dziewczyny, a ja mam pytanie jak sobie radzicie z mdłościami? Ja jak tylko delikatnie poczuję głód, to od razu momentalnie mi słabo, mam mdłości i muszę coś zjeść. Ale tak w nieskończoność nie można 🙉 bo w końcu będę szersza niż dłuższa 😂
Słyszałam, że imbir pomaga. Czy któraś z Was go pije? Jeśli tak, to w jakiej konfiguracji?
to prawda. Piłam z woda przegotowana i cytryna, a do tego wrzucalam kawałki imbiru
 
reklama
Do góry