reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Bardzo mi przykro . Ściskam mocno.




Gratulacje. Masz fotke? Pochwal sie i pozarazaj dobrymi wieściami.



Ale pojedynczy wynik nic nie mowi. Robilas dwa razy? Sprawdza sie przyrosty a nie pojedyncze wyniki. Napewno wszystko jest dobrze.
nie sprawdzałam przyrostu. Lekarz teraz kazał mi zrobić bo jak byłam w czwartek na usg to był 6t0d to widział tylko jakby malutki pecherzyk(sam do końca nie był pewny) i dlatego kazał zrobić betę żeby na jej podstawie zorientować się na jakim etapie jest ciąża...
 
reklama
Kruszynka. Spokojnie. W poprzedniej ciąży miałam super hiper wysokie jednostki. W tej duuuuzo mniejsze. Ale poziom wzrostu ten sam. Dodam że w tych samych dniach cyklu robiłam. Jak się czeka latami to się pamietannawet godzinę bety.
Będzie dobrze, ja w to wierzę!
 
nie sprawdzałam przyrostu. Lekarz teraz kazał mi zrobić bo jak byłam w czwartek na usg to był 6t0d to widział tylko jakby malutki pecherzyk(sam do końca nie był pewny) i dlatego kazał zrobić betę żeby na jej podstawie zorientować się na jakim etapie jest ciąża...
A może najzwyczajniej w świecie pozna owulacja, późne zagnieżdżenie? Bądź dobrej myśli. Wiem że ciężko❤️
 
Powodzenia [emoji3526] na pewno się nie będziecie nudzić, dużo Wam zostało do wykończenia?
Wszystko zostało do wykończenia.
Dom jest w stanie deweloperskim, także gołe betony wszędzie ☺️ do łazienek mamy już wykonawcę, my musimy położyć podłogi, pomalować ściany i urządzić. Trochę to potrwa ale myślę że w kilka miesięcy damy radę 💪
 
Mam to samo! Najgorzej, że punkt 5 nad ranem a ja mam takie mdłości że nie mogę spać. No i muszę się zmuszać do jedzenia. Kawę mi całkiem odrzuciło tak samo alkohol jak ostatnio mąż po smarowania brodę specyfikiem z alkoholem to myślałam, że koło niego nie zasnę. 😂
Ja się obudziłam o 6 i miałam delikatne mdlenie, ale na szczęście udało mi się je uśpić, no ale jak już później wstałam to koszmar. Do tej pory zjadłam tę kromkę i tyle, muszę znaleźć sposób na siebie. Znajoma przez te mdłości jadła tylko kinderki, bo tylko to jej wchodziło 😂 ale wolałabym znaleźć inny sposób, bo należę do plussize więc to tym bardziej nie byłoby dla mnie dobre 😂
 
Zazdroszczę, że to już niedługo. Czyli już Dzidzia będzie mieszkała w nowym domu [emoji3590][emoji3059] uważaj na siebie [emoji3526]
Wszystko zostało do wykończenia.
Dom jest w stanie deweloperskim, także gołe betony wszędzie [emoji3526] do łazienek mamy już wykonawcę, my musimy położyć podłogi, pomalować ściany i urządzić. Trochę to potrwa ale myślę że w kilka miesięcy damy radę [emoji123]
 
Ja się obudziłam o 6 i miałam delikatne mdlenie, ale na szczęście udało mi się je uśpić, no ale jak już później wstałam to koszmar. Do tej pory zjadłam tę kromkę i tyle, muszę znaleźć sposób na siebie. Znajoma przez te mdłości jadła tylko kinderki, bo tylko to jej wchodziło 😂 ale wolałabym znaleźć inny sposób, bo należę do plussize więc to tym bardziej nie byłoby dla mnie dobre 😂
Kochana mi pomagają sucharki, wafle tortowe i duuuuuuzo wody.
 
Mnie dzis chyba jakieś złe emocje dopadły. Oblało mnie gorącem, osłabieniem a w dodatku zauważyłam że piersi przestały mnie boleć gdzie dwa dni temu miałam trudność wejść po schodach bo je czułam. Chce mi się ryczeć... Mężowi się oberwało.. chyba każdemu kto by dziś stanął na mojej drodze...
 
reklama
Do góry