reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny mam ogromnego stracha, mam dziś 8+0 i zaobserwowalam podbarwiony na brązowo śluz. W ciąży z której mam córkę nigdy tak nie było, a po poprzedniej biochemicznej jestem przerażona. Czy ktoras z Was też tak miała i jest ok? Biore duphaston 2x dziennie.
Ja miałam prawie tydzień plamien.
Dostałam dopochowo luteinę 2 razy dziennie oraz Duphaston też 2 razy dziennie. Na IP znalezli małego krwiaka, stąd też najprawdopodobniej wcześniejsze jednorazowe krwawienie. Na chwilę obecną plamić przestałam i odstawiłam luteinę.
Najważniejsza to spokojna głowa [emoji846] takie plamienia są całkowicie normalnie. Zauważ że połowa z nas je ma [emoji846]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jutro idę na pierwsza wizytę, zobaczymy czy ciąża jest macicy, mam nadzieje ze tak, bo zagnieżdżenie było bardzo szybko i 8dpo już miałam wyraźne kreski na teście o czułości 50 :O żeby wszystko było dobrze 🙏🏻 Btw wyczytałam ze wczesna implantację ja wskazuje na płeć męska zarodka bo męskie zarodki się szybciej dzielą i zagnieżdżają. Ile dpo miałyście pozytywny test? Ciekawe czy to ta teoria się sprawdzi... mam już dwóch chłopców i wyglada na to ze będzie trzeci 😂 może macie doświadczenia z poprzednich ciąż? Jestem bardzo ciekawa!
 
Cześć dziewczyny :) jutro idę na pierwsza wizytę, zobaczymy czy ciąża jest macicy, mam nadzieje ze tak, bo zagnieżdżenie było bardzo szybko i 8dpo już miałam wyraźne kreski na teście o czułości 50 :O żeby wszystko było dobrze [emoji1317] Btw wyczytałam ze wczesna implantację ja wskazuje na płeć męska zarodka bo męskie zarodki się szybciej dzielą i zagnieżdżają. Ile dpo miałyście pozytywny test? Ciekawe czy to ta teoria się sprawdzi... mam już dwóch chłopców i wyglada na to ze będzie trzeci [emoji23] może macie doświadczenia z poprzednich ciąż? Jestem bardzo ciekawa!
U mnie też szybka implantacja.. 4 dni po transferze miałam pozytywny test sikany ,a 5 dni po Bthcg wynosiło 40,300 .. no ciekawa jestem ,ja z kolei znam teorię,że jak pojaeka się wysoka beta i duze przyrosty to oznacza płeć żeńską i wielu przypadkach się to sprawdziło :) ... zobaczymy .

Ja mam dziś wizytę [emoji849]. Chyba jajo zniosę .

Kurczę nie śpię od 4 [emoji1787].
 
Ja dopiero 4 tydzien, ale chciałabym zaliczyć wizytę przed świętami - więc byłby to dopiero 6t0d - pewnie za wczesnie na serduszko :/ W ogóle święta mnie stresują :D w rodzinnym domu zawsze byłam pierwsza do otwierania winka... Nie chcę nikomu mówić na tak wczesnym etapie, ale czuję, że rozgryzą mnie w sekundę.
Tego samego się boję😔
 
Ja biorę Pregna Plus, kwas foliowy 5mg, duphaston i acard :D trochę tego jest
Ten acard i duphaston profilaktycznie? Ja 1 wizytę mam dopiero w połowie stycznia i zastanawiam się czy nie powinnam już wcześniej czegoś brać, szczególnie że jestem po poronieniu i obumarciu ciąży 🤔ale też nie chce iść za szybko gdyż nie chce się stresować że serca nie ma...
 
Hej, też już od 4 nie śpię [emoji26] dzisiaj będę musiała Szefowi powiedzieć o wszystkim, chce moją koleżankę z pracy zwolnić, bo kończy Jej się umowa i zatrudnić kogoś nowego, ale w tym przypadku to ktoś nowy, ale chyba na moje miejsce [emoji23]

Ale od rana mdłości okropne i to tym razem nie z głodu, ale aż na wymioty mnie nie ciągnie tylko tak mdli..oo i sutki zaczęły boleć, więc coś się dzieje [emoji4]
 
Ten acard i duphaston profilaktycznie? Ja 1 wizytę mam dopiero w połowie stycznia i zastanawiam się czy nie powinnam już wcześniej czegoś brać, szczególnie że jestem po poronieniu i obumarciu ciąży [emoji848]ale też nie chce iść za szybko gdyż nie chce się stresować że serca nie ma...
Również biore Duphaston i Acard 75. Pierwsza ciąża zakończona wczesnym poronieniem. Lekarz kazał przyjść po receptę na tę leki po pozytywnym tescie. Wizyta 30.12, czyli dwa tygodnie po terminie @.
 
Dziewczyny. Miałam zrobić listę , która dziewczyna na kiedy termin, którego wizyta, ale może zróbmy jak w innych forach. Załóżmy podtemat, która by chciała na forum zamknięte trafić? Dopiero na zamkniętym zrobić tabelkę, jak byłam na marcowych to pamiętam w tabeli było OM, termin porodu, wizyta, płeć, i skąd kto jest (jeśli ktoś miał życzenie wpisać) tutaj jednak wszystko jest jawne. Nie każda bedzie chciała się "obnażać" publicznie. Taka moja luźna sugestia
Co to znaczy jawne? Czy to jest jakoś powiązane z FB?sorry jak to oczywiste- dla mnie nie🙈
 
Hej, też już od 4 nie śpię [emoji26] dzisiaj będę musiała Szefowi powiedzieć o wszystkim, chce moją koleżankę z pracy zwolnić, bo kończy Jej się umowa i zatrudnić kogoś nowego, ale w tym przypadku to ktoś nowy, ale chyba na moje miejsce [emoji23]

Ale od rana mdłości okropne i to tym razem nie z głodu, ale aż na wymioty mnie nie ciągnie tylko tak mdli..oo i sutki zaczęły boleć, więc coś się dzieje [emoji4]
Stresik jest przed rozmową ? Miloby bylo jakby udalo aie tyłek uratować koleżance;) ty bys poszla odpoczywać na l4 i każdy bylby zadowolony .

Noo to wstawianie o 4 jest trochę męczące [emoji1787][emoji87] mnie cyc boli ze hoho ... bylam juz w labo - oddalam krew na bete znowu dla swojego spokoju [emoji87] mimo ze dzis wizyta to chce miec pewność [emoji849][emoji87]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jutro idę na pierwsza wizytę, zobaczymy czy ciąża jest macicy, mam nadzieje ze tak, bo zagnieżdżenie było bardzo szybko i 8dpo już miałam wyraźne kreski na teście o czułości 50 :O żeby wszystko było dobrze 🙏🏻 Btw wyczytałam ze wczesna implantację ja wskazuje na płeć męska zarodka bo męskie zarodki się szybciej dzielą i zagnieżdżają. Ile dpo miałyście pozytywny test? Ciekawe czy to ta teoria się sprawdzi... mam już dwóch chłopców i wyglada na to ze będzie trzeci 😂 może macie doświadczenia z poprzednich ciąż? Jestem bardzo ciekawa!
U mnie test pozytywny 10 dpo, wcześniej nie sprawdzałam :) ale to pierwsza ciąża
 
Do góry