reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Też powiedzieliśmy 😀 radość bliskich ogromna, wzruszenie, pełen emocji dzień, aż się tym wszystkim zmęczyłam 😀 też mieliśmy najpierw nie mówić, ale już jakiś czas temu stwierdziliśmy że ukryć będzie ciężko, jakieś domysły będą snuć i tak, no i nie ma co na zapas się martwić co będzie "gdyby coś poszło nie tak".
Z objawów pobolewanie brzucha zostało od czasu do czasu,głównie wieczorami, mdłości dziś znowu nie było, ale za to pojawia się od czasu do czasu uczucie silniejsze od mdłości, ale na szczęście nie dochodzi jeszcze do pogawędek z białym kumplem 😂
 
Hej mamusie ❤️ jak Wasze zdrówka podczas tych Świąt? Ja się niestety rozchorowałam... 🥺 Piję imbir z cytryną i miodem, ale myślę, że bez lekarza się niestety nie obejdzie, a na tak wczesnym etapie wolałabym jednak uniknąć wszelkiej farmakologii 🥺
 
Ale super że juz się dzielicie szczęśliwą nowiną ;) Święta robią się chyba piękniejsze dla całej rodziny 😊 ja przez doświadczenie z poronieniem w 9 tygodniu wolę jeszcze poczekać. Ale dla tych dziewczyn, które były w podobnej sytuacji napiszę, ze w trzy miesiące po tym zdarzeniu zaszłam w kolejną ciążę i teraz mam najcudowniejszą, zdrową i wesołą istotę przy sobie ☺ mam nadzieję że z fasolką w brzuchu też wszystko pójdzie dobrze i następne Święta będą już w czwórkę ;)
Wesołej końcówki świętowania !
 
Ja też jakąś osłabiona jestem. Gorączki nie mam ale temperatura niższa, katar i delikatny kaszel. Próbowałam wczoraj wypić mleko z czosnkiem i miodem ale nie podołałam [emoji2]

U nas cisza, również nie powiedzieliśmy. Czekam na kolejną wizytę u lekarza za tydzień i jak będzie wszystko ok to wtedy powiemy rodzicom, a znajomym po badaniach prenatalnych [emoji846]
 
reklama
Do góry