reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U mnie źle. Nawet bardzo. Nic praktycznie nie było widać. Pani doktor mówiła, że z tym terminem to powinno już być ciałko żółte. Nie było widać pozamacicznej, tylko dwie jakieś plamki. Endo tez gorsze niż było ostatnio. Nie chciała jeszcze dawać do szpitala na łyżeczkowanie. Daje jeszcze szanse bo mówi ze moglo być późne zagnieżdżenie i wskazywać na bliźniacza, ale bardzie kieruje się ku temu że nic z tego. Jutro idę na betę i w poniedziałek. We wtorek wizyta. Widząc po minie lekarki nie dawała szans za dużych na coś. Wiec nastawiam się na najgorsze.
Jejku trzymam jednak kciuki, żeby wszystko było dobrze😊 wiara czyni cuda✊
 
reklama
Mam znajome, które mają rok po roku i to naprawdę fajna sprawa ! Jasne są zmęczone ale która z nas nie będzie? 🤔 Natomiast ogromną zaletą jest to że dzieci bawią się razem i sobą się zajmują! Ja bym też tak wolała ale ze względu na to jaki charakterny był mój mały jako niemowlak oraz parę innych spraw czekaliśmy aż do teraz . Młody w ogóle nie potrafi sam się bawić 🙈 więc aż boję się co to będzie jak trzeba będzie podzielić uwagę 😅
mój aktualnie tez nie potrafi sam sie bawić i ciagle chodzimy po domu z mężem i mówimy „on ewidentnie potrzebuje rodzeństwa 🤪🤣
 
reklama
Do góry