reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny! Taka sprawa - wczoraj po stosunku miałam plamienia - trochę krwi na papierze, nie dużo. Naczytałam się że tak może być. Dziś trochę brunatnego śluzu, bez krwii, ledwo widoczny. Czy któraś tak miała?? Zastanawiam się czy przyspieszyć wizytę bo mam 7.01. następną, czy czekać.. dodam że biorę Duphaston 2x1. Poza tym czuje się normalnie, - trochę cycki bolą, i od czasu do czasu jakieś kłucia w podbrzuszu
w poprzedniej ciazy tak miałam jeden raz i urodziłam zdrowego synka :) obserwuj sie. Trzymam kciuki ❤️
 
reklama
No miałam na studiach kilka semstrow technologie żywności. Te kupne szynki, wędliny, parówki nie wspomnę , to sama chemia. Emulgatory, sól. Swoje też wysłuchałam u diabetologa na ten temat w poprzedniej ciąży. I zalecenia były by odstawić właśnie kupne (może przesadzam, ale kazała wnikliwie czytać skład, polecała pikok z Lidla) ,a jeśli ma się dostęp do swojskiego jedzenia to jak najbardziej.
Z ciekawostek. Wtedy nie wiedząc o ciazy, jadłam duuuuzo wątróbek. O matko ile ja tego zjadłam. Cały tydzień wpierdzielalam. Ale ze swojego chowu kurczaki były. Potem doczytałam że to nie wskazane. I wogole.
Pytałam się swojej doktor, a ona. Tak kupne wątróbki. Bo to fermowy tucz. Leki , hormony (oficjalnie się nie daje, no ale...) . Ale mówi że swojskie mi nie zaszkodzą. No chyba że.jadlam po 2 kilo dziennie przez ten tydzień😂😂😂😂
tez słyszałam o tych wątrobkach :(
 
Dziewczyny dziś miałam USG 6 TC i nie mam dobrych wiadomości...pęcherzyk ciążowy 19mm i zarodek 3 mam bez bicia serca i niestety lekarka nie uwidoczniła ciałka żółtego 🙄jak to możliwe?kazała raczej pozytywnie się nie nastawiać...mówi że to jakaś anomalia - tyle że czym ten zarodek się żywi 😒?echhh
 
Dziewczyny dziś miałam USG 6 TC i nie mam dobrych wiadomości...pęcherzyk ciążowy 19mm i zarodek 3 mam bez bicia serca i niestety lekarka nie uwidoczniła ciałka żółtego 🙄jak to możliwe?kazała raczej pozytywnie się nie nastawiać...mówi że to jakaś anomalia - tyle że czym ten zarodek się żywi 😒?echhh
może kiepski sprzęt? Na Twoim miejscu poszłabym jutro albo w sobotę do innego lekarza i sprawdziła jeszcze raz.
 
Dziewczyny dziś miałam USG 6 TC i nie mam dobrych wiadomości...pęcherzyk ciążowy 19mm i zarodek 3 mam bez bicia serca i niestety lekarka nie uwidoczniła ciałka żółtego 🙄jak to możliwe?kazała raczej pozytywnie się nie nastawiać...mówi że to jakaś anomalia - tyle że czym ten zarodek się żywi 😒?echhh
Może potrzeba jeszcze trochę czasu ! Myślę że warto powtórzyć USG, może u innego lekarza !
 
Właśnie nie wiem co robić, przez dobę pewnie dużo się nie zmieniło a 3 wyjeżdżamy na ferie i następna wizytę mam dopiero 12.01...
Poszłabym jeszcze do innego lekarza przed wyjazdem, żeby troszkę się uspokoić. A nawet jeśli drugi lekarz potwierdzi diagnozę to poczekałaby do jakiegoś 8tc i ponownie powtórzyła.
Tulę mocno ❤️
 
reklama
IMG_20201230_155526.jpg
już po USG. Serduszko jest ;) 133 ud/min. Z miesiączki 6tyg +3dni. Z USG 6+1. Dalej mam brać duphaston przez te wcześniejsze plamienia
 
Do góry