reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Kawę można pić, w odpowiednich ilościach aby nie przekraczać dozwolonej dawki kofeiny ( to wychodzi około 2-3 kaw) :) sery pleśniowe pasteryzowane można jeść (to większość popularnych Marek dostępnych w pl). Ja nawet jutro sushi jem, ale specjalnie dla mnie surowa rybę smażą w tempurze :p
O wędzonych nie słyszałam aby nie można było i jestem trochę tym zaskoczona... ?

Co do seksu to... niektóre wrzucacie wszystkich do jednego wora :) urodzenie dziecka to nie koniec świata i współżycia , inaczej wszyscy mielibyśmy po 1 dziecko 🤪❤️
Należy słuchać swojego ciała, jeśli lekarz zabronił to Ok, ale ciąża sama w sobie nie jest przeciwskazaniem, a wręcz przeciwnie. Potrafi być wspaniałym i bezstresowym okresem dla współżycia ❤️
Niestety nie pamietam, w którym tygodniu przychodzi ta chcica, ale nie mogę sie doczekać :p w poprzedniej ciazy było cudownie, nigdy w życiu nie miałam takiej ochoty na seks ❤️ i z tym połogiem to też nie jest tak, ze nie można, wszystko zależy jak będziecie sie czuć :) ja rodziłam naturalnie, byłam zszywana, a współżyliśmy 2-3 tygodnie po porodzie. I wspominam ten seks do dziś jako cudowne i dosłowne zbliżenie do mojego męża, coś fantastycznego ❤️
Każdej z Was życzę takiego doznania. Życzę Wam abyście cieszyły sie tym czasem teraz, jeśli oczywiście nie macie przeciwskazan i dobrze sie czujecie ;) i nie zapominajcie, ze świat sie nie kończy po urodzeniu bobasa, pózniej tez jest pięknie ❤️
 
reklama
Dziewczyny napisałam do położnej w Luxmedzie o te wędzonki.. bo powiem szczerze, ze bardzo się zestresowałam - napisała mi, ze raczej nie zaszkodziłam tym dziecku i ze okazjonalnie jak najbardziej można jeść. Ważne, żeby nie spożywać w zbyt dużych ilościach.
Eh jakoś w tej ciąży bardziej „świruje”.
 
reklama
Dziewczyny ja już po, ale byłam tak zestresowana, że nie zapytałam nawet który to może być tydzień, ale jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym na 8mm, pewnie moje wyliczenia tygodni 5+3 będą się zgadzać.. Dostałam jeszcze eutyrox 25...
Wazne ze jest pęcherzyk z całkiem żółtym.. Kiedy masz kolejna wizytę??
 
Do góry