reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Spanko to teraz moja ulubiona czynność:)hehe. Poza tym oczywiście piersi bolesne i nabrzmiałe-tradycyjnie jak w każdej mojej ciąży, również mdłości po jedzeniu, a nawet czasami po łyku wody. Jednak jeśli chodzi o całokształt, to czuję się naprawdę rewelacyjnie, nawet lepiej niż w pierwszej ciąży 19 lat temu:tak:
Czyli jest szansa, że druga ciąża będzie mniej odczuwalna haha 😂 To moja pierwsza, stąd może te wszystkie objawy ciągłe 🙈
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy ta okropna senność w ciągu dnia mija na jakimś etapie ciąży? Codziennie muszę zrobić sobie drzemkę i to ok 2h, bo nie wyrabiam. Bardzo nie lubię spać w dzień, bo to zaburza cały rytm snu (nie mogę później zasnąć wieczorem), ale to jest silniejsze ode mnie. Jak tylko usiądę na fotelu lub położę się na kanapie to zasypiam :( :( :(
mi w pierwszej ciąży minęła senność w drugim trymestrze i wróciła na jakis czas przed porodem.

Jestem gdzieś w 7/8tyg. Odrzuciło mnie od kawy. Niestety😭 rano mi jest czasem nie dobrze i muszę powoli jeść śniadania. W nocy budzę się i nie mogę usnąć ponownie. Ogólnie czuje się jakaś słaba. Piersi mam większe i czasem bola. I wieczorami brzuch wzdęty.
mnie tez kompletnie odrzuciło od kawy nad czym bardzo ubolewam 😔

Ja dzisiaj zaczynam 9tc i bolą mnie piersi, czasem mnie mdli.. i bardzo szybko się mecze :(

Moja gin właśnie stosuje zasadę, ze mierze ciśnienie sobie w domu przed wizyta, bo często właśnie zdarza się tak, ze w gabinecie jest wyższe, bo się stresujemy itd.
 
Mówiła , że nie powinno przekraczać 140/90 A ja miałam 170 na pewno . Wróciłam do domu to już miałam 120/60. Ewidentnie to stres , przeważnie tak mam jak muszę iść do lekarza :)
Bo mi ginekolog mierzył ostatnio ciśnienie i miałam 135/80 i też wspomniał, że trochę podwyższone, ale nic nie mówił o żadnych lekach póki co. Nic nie biorę oprócz kwasu foliowego, odstawiłam nawet na razie pakiet witamin dla ciężarnych, bo mam wrażenie, że trochę podrażnią mi żołądek i bardziej mnie mdli i zaraz 🤢🤢 więc trochę bez sensu... A jak biorę sam Folik to jakoś zostaje w organizmie
 
reklama
Hej, ja 9+2 i ból piersi trochę mniejszy niż na poczatku. Ale czuję się jakoś dziwnie, niby mdłości ale bez wymiotów.
To nie sa typowe mdlości tylko jakoś mi tak nie fajnie i jedzenie nie podchodzi[emoji13]
Ma któraś z Was też taki stan?
Hej, ja mam podobnie też nie są to typowe mdłości, nie wymiotuje wcale ale rano mam sucho w buzi a po południu i wieczorem jakby więcej śliny mi się wydzielało takie dziwne objawy mam. I od wczoraj spadek formy nie mam siły i tylko bym leżała spać mi się chce na okrągło a przy dwójce dzieci o drzemce nie mam co marzyć czasami położę się po południu jak mąż wróci z pracy i przejmie opiekę ale i tak zasnąć nie mogę. I w nocy kiepsko śpię wstaję na siku i już potem ciężko mi zasnąć i znaleźć odpowiednią pozycję. Mam nadzieję, że to przeminie.
 
Do góry