reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Tak, zdecydowanie, bo wtedy lekarz może postawić pełna opinie dopiero na podstawie wcześniejszego badania krwi (pappa) plus usg.
Dlatego ja tydzień przed usg mam przyjść i pobiorą mi krew do badania, żeby na usg już był wynik
No to ja mam inaczej - dziwne... A tak jak napisałam mam badania u 2 niezależnych od siebie lekarzy - w Medicover i prywatnie.
 
reklama
Odebrałam dziś wyniki krwi, masakra, przed wyjściem na badanie zmierzylam cukier glukometrze i wyszło 88, mówię sobie jest ok, może się zamieszczę a tu odbieram wynik i szok! 106 :(
Może się stresowałaś badaniem? Tak może być wtedy. Albo byłaś już bardzo głodna? Nie denerwuj się, jeden wynik o niczym jeszcze nie świadczy :*
 
Ostatnia edycja:
I jestem po wizycie w domu w końcu [emoji4] mój termin jak był tak i został na 01.08 [emoji4] poznałam płeć podobno dziewczynka [emoji7][emoji7] ale się nie nastwiam się na 100 % bo myślę, że jeszcze może się zmienić [emoji4] i nie ukrywam że liczyłam skrycie na chłopca bo mamy już córeczkę [emoji3059] lecz najważniejsze ze wszystko jest w porządku. Dzidzia ma już 5.5 cm i pełna werwy ze Pani doktor miała problemy żeby pomierzyć wszystko [emoji4]

Super, ale cudowna wiadomość! [emoji177]

Dużo nas z Prenatalnymi na 25.01, ja też wtedy :) i to mam dwie wizyty jednego dnia [emoji23]

Będzie wysyp dobrych wiadomości mam nadzieję w ten dzień:)
 
u mnie na ostatnim badaniu glukozy dokładnie taka sama sytuacja byla... w ciąży jeszcze nie mam wyników bo wszystkie badania robić będę w przyszłym tygodniu. I co teraz jak masz raki wynik? Powtórzyć musisz czy krzywą cukrowa się robi?
Mi kazał zrobić od razu krzywą, ale podobno niektórzy lekarze najpierw zlecają raz jeszcze powtórzyć :)
 
Prenatalne będę mieć w połowie lutego. Mam też zrobić test Pappa. Czytałam, że dobrze jest przyjść już na prenatalne z wynikiem pappy. Wiecie coś na ten temat?
Mi tak właśnie lekarz zalecił, wtedy na wizycie od razu będzie dokładny wynik, połączony z USG i PAPPA :) PAPPA miałam pobierane wczoraj, a USG 20.01 :)
 
reklama
Dobra. Jadę z tym koksem. Nie pamiętam tylko wszystkich , które były na początku a straciły dzieciątka :( jeśli któraś pamięta to pisze.
Jeśli są błędy w nickach (a są na pewno) - pisać.
Pominęłam (a pominęłam zapewne) - pisać.
Która nie chce? Pisac.

Kofuku
NattaliaKrk
hanutek89
anula89
MtV
Mana_lena
ania_g21
KiedyPytam
Mio@
Sylwiaaa1234
Ellie2021
Kasienka.K87
Magsie
Lisa_
Lunania
fa.solka
k.katerina
Nunia
Martyna.aa
Ajotwu
Pełna nadzieji
Oliqa
Olg333
naomi89
Kasia.K
Aleksaaaandra
ZajKat
maddiejkaa359
laurelle
Rogacz020678
Reniferek92
Nilcia89
jag0dka
OlaW
Lilika26
kinaa
MamaLili89
Margerita91
auslanderka
Majeczka788
tina123
Pink9
Anula1111
elciaaaak
kaja910
kręcona94
Kasia.M-R
princess_88
bogmila
Mandarynka33
k_katerina
sensible
Kajojcia244
Olivka3
Mysza01
Olaaaa93
Kat_sa90
Swing 88
Sylwiaa89
Lumania
Mała111
🤰🍼
Liana93
Bilala88
aczarniecka
laurelle
jane.joenn
Dorota144
kinaa
Sarna94
Mysza01
Olivka3
Kleopatra91
OlaW

Dziewczyny, które już były na innych forach zamkniętych niech napiszą( może na priv ) jakie miały zasady . Na marcówkach 2020 była zasada , że jak któraś milczała np.miesiac to się ja usuwało. Bodajże dwie , albo trzy takie czystki były.
Adminki wyszły z założenia, że podglądaczy na zamkniętym nie tolerują.
Bo o kulturze pisania nie mówię, bo widzę tutaj pełna kultura panuje akurat:)
Był poruszony też wątek FB. Wtedy wiem, że dziewczyny też miały grupę na FB.
Ale się napracowałaś! Mnie jeszcze brakuje - agus1989 :)

 
Do góry