reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

U mnie podobnie jak u Ciebie. PAppa będzie w ten sam dzień co usg. Ja na badanie jade dopiero po pracy. Wcale Ci się nie dziwię, że wzięłaś wolny dzień, bo emocji nie będzie brakowało.
Ale jak ja w tym dniu będę pracowała nie wiem. ...
A kiedy masz prenatalne? W którym tygodniu będziesz?
Ja się właśnie zastanawiam... Bo niby lekarz prowadzący mówił żebym już na 1 prenatalne poszła z testem papa a pani na recepcji powiedziała ze lekarz potem powie żeby zrobić. I w sumie nie wiem teraz co zrobić.
 
reklama
Dobra. Jadę z tym koksem. Nie pamiętam tylko wszystkich , które były na początku a straciły dzieciątka :( jeśli któraś pamięta to pisze.
Jeśli są błędy w nickach (a są na pewno) - pisać.
Pominęłam (a pominęłam zapewne) - pisać.
Która nie chce? Pisac.

Kofuku
NattaliaKrk
hanutek89
anula89
MtV
Mana_lena
ania_g21
KiedyPytam
Mio@
Sylwiaaa1234
Ellie2021
Kasienka.K87
Magsie
Lisa_
Lunania
fa.solka
k.katerina
Nunia
Martyna.aa
Ajotwu
Pełna nadzieji
Oliqa
Olg333
naomi89
Kasia.K
Aleksaaaandra
ZajKat
maddiejkaa359
laurelle
Rogacz020678
Reniferek92
Nilcia89
jag0dka
OlaW
Lilika26
kinaa
MamaLili89
Margerita91
auslanderka
Majeczka788
tina123
Pink9
Anula1111
elciaaaak
kaja910
kręcona94
Kasia.M-R
princess_88
bogmila
Mandarynka33
k_katerina
sensible
Kajojcia244
Olivka3
Mysza01
Olaaaa93
Kat_sa90
Swing 88
Sylwiaa89
Lumania
Mała111
🤰🍼
Liana93
Bilala88
aczarniecka
laurelle
jane.joenn
Dorota144
kinaa
Sarna94
Mysza01
Olivka3
Kleopatra91
OlaW

Dziewczyny, które już były na innych forach zamkniętych niech napiszą( może na priv ) jakie miały zasady . Na marcówkach 2020 była zasada , że jak któraś milczała np.miesiac to się ja usuwało. Bodajże dwie , albo trzy takie czystki były.
Adminki wyszły z założenia, że podglądaczy na zamkniętym nie tolerują.
Bo o kulturze pisania nie mówię, bo widzę tutaj pełna kultura panuje akurat:)
Był poruszony też wątek FB. Wtedy wiem, że dziewczyny też miały grupę na FB.
Jeszcze ja się wproszę ☺️
 
A kiedy masz prenatalne? W którym tygodniu będziesz?
Ja się właśnie zastanawiam... Bo niby lekarz prowadzący mówił żebym już na 1 prenatalne poszła z testem papa a pani na recepcji powiedziała ze lekarz potem powie żeby zrobić. I w sumie nie wiem teraz co zrobić.
i jak dzwoniłaś do lekarza odnośnie wieczornych plamień?
 
u mnie na ostatnim badaniu glukozy dokładnie taka sama sytuacja byla... w ciąży jeszcze nie mam wyników bo wszystkie badania robić będę w przyszłym tygodniu. I co teraz jak masz raki wynik? Powtórzyć musisz czy krzywą cukrowa się robi?
Nie wiem bo wizytę miałam mieć 21. 01 ale mi przełożył na 26.01, ale podejrzewam że skieruje mnie do poradni diabetologicznej...
 
Ja prenatalne mam 08.02 A lekarz kazał wykonać pappa wcześniej tzn po 01.02 I przyjść już z wynikiem. Ile to jeszcze czasu a to bedzie moja następna wizyta, ostatnia była 09.01. Wizyta co miesiąc A ja to najchętniej bym co drugi dzień chodziła moją dzidzię oglądać [emoji28][emoji3059][emoji3059][emoji3059]
 
reklama
Do góry