reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dobra. Jadę z tym koksem. Nie pamiętam tylko wszystkich , które były na początku a straciły dzieciątka :( jeśli któraś pamięta to pisze.
Jeśli są błędy w nickach (a są na pewno) - pisać.
Pominęłam (a pominęłam zapewne) - pisać.
Która nie chce? Pisac.

Kofuku
NattaliaKrk
hanutek89
anula89
MtV
Mana_lena
ania_g21
KiedyPytam
Mio@
Sylwiaaa1234
Ellie2021
Kasienka.K87
Magsie
Lisa_
Lunania
fa.solka
k.katerina
Nunia
Martyna.aa
Ajotwu
Pełna nadzieji
Oliqa
Olg333
naomi89
Kasia.K
Aleksaaaandra
ZajKat
maddiejkaa359
laurelle
Rogacz020678
Reniferek92
Nilcia89
jag0dka
OlaW
Lilika26
kinaa
MamaLili89
Margerita91
auslanderka
Majeczka788
tina123
Pink9
Anula1111
elciaaaak
kaja910
kręcona94
Kasia.M-R
princess_88
bogmila
Mandarynka33
k_katerina
sensible
Kajojcia244
Olivka3
Mysza01
Olaaaa93
Kat_sa90
Swing 88
Sylwiaa89
Lumania
Mała111
🤰🍼
Liana93
Bilala88
aczarniecka
laurelle
jane.joenn
Dorota144
kinaa
Sarna94
Mysza01
Olivka3
Kleopatra91
OlaW

Dziewczyny, które już były na innych forach zamkniętych niech napiszą( może na priv ) jakie miały zasady . Na marcówkach 2020 była zasada , że jak któraś milczała np.miesiac to się ja usuwało. Bodajże dwie , albo trzy takie czystki były.
Adminki wyszły z założenia, że podglądaczy na zamkniętym nie tolerują.
Bo o kulturze pisania nie mówię, bo widzę tutaj pełna kultura panuje akurat:)
Był poruszony też wątek FB. Wtedy wiem, że dziewczyny też miały grupę na FB.


Proszę o dołączenie mnie do grupy zamkniętej. Póki co mało się udzielam ze względu na złe samopoczucie i to, że nadrabiam zaległości na forum 😁
 
Nammz Lidla podpasowaly bo był krótki i okrągły, ale faktycznie jak ktoś będzie miał długie a znowu lżejsze dziecko to będą za szerokie. Jedynie będę musiała 50 rozm. Kilka szt dokupić. Bo miał 52 i w 56 tonął. Tym bardziej, że po porodzie dzieciaczki mają podkurczone rączki i nóżki. A nie sądzę by było dłuższe, ale o tym na forum zamkniętym.
Moja chudzinka a body z Lidla nam też pasowały 😉
 
mam tak samo jak Ty, ze jeśli będzie dziewczynka to większość rzeczy będę miała po córce. Dla chłopczyka będę musiała kupić cała wyprawkę ubraniowa :)


miałam przy pierwszym dziecku dostawkę - polecam. Najlepszy zakup 👌 wygoda 100% ☺️
A jaką dokładnie? Drewnianą czy taką materiałową np. chicco next2me?
 
U mnie dzisiaj samopoczucie dużo lepsze niż wczoraj. Zaliczyłam tylko poranne mdłości 😁. Jednak po wczorajszym dniu miałam załamanie. Cały dzień męczyły mnie mdłości, skurcze żołądka, wymioty itp. Nie sądziłam, że można aż tak się źle czuć🤢.
Jednak co nas nie zabije to nas wzmocni!
Nie mogę się już doczekać zakupów, jednak poczekam do prenatalnych.
 
Body, faktycznie miałam kilka kopertowych i były Ok i do tego polspioszki. Do spania pajacyki.
Do dzis nie rozumiem polspiochow 🙈 dostałam jakieś w prezencie i kompletnie nam sie nie sprawdziły.
Z guzikami bym nie brała, napy potrafią wkurzac :D ponoć w USA dostępne juz są zapięcia magnesowe, myśle, ze wymyślił to ktoś to dobrze zna potrzeby matki :D
Nie brałabym tez niczego co ma zapięcia i wiązania na plecach :)
 
Tu nie chodzi o to, że coś się zapeszy tylko o fakt zostania z wszystkimi rzeczami dla dziecka bez dziecka.

@jag0dka słabo ogólnie. Nastawiam się na kolejną bitwę. Pojawiły się wczoraj plamienia. O dziwo, przyjęłam to ze spokojem. A jak u Ciebie? Kiedy wizyta?
To jest ogólnie ciężki temat. Z jednej strony ok zgodzę się z Tobą jeśli ktoś stracił ciążę to może będzie bardziej ostrożny i kupi wszystko pod koniec ciąży, ale z drugiej strony to nigdy nic niewiadomo, życie pisze różne scenariusze i równie dobrze można mieć już pokoik dla dziecka, rzeczy, zabawki itp i zostać "z wszystkimi rzeczami dla dziecka bez dziecka" po kilku miesiącach, latach od porodu... dlatego dla mnie nie ma znaczenia kiedy wszystko kupię :)
 
A kiedy masz prenatalne? W którym tygodniu będziesz?
Ja się właśnie zastanawiam... Bo niby lekarz prowadzący mówił żebym już na 1 prenatalne poszła z testem papa a pani na recepcji powiedziała ze lekarz potem powie żeby zrobić. I w sumie nie wiem teraz co zrobić.
Moja
A kiedy masz prenatalne? W którym tygodniu będziesz?
Ja się właśnie zastanawiam... Bo niby lekarz prowadzący mówił żebym już na 1 prenatalne poszła z testem papa a pani na recepcji powiedziała ze lekarz potem powie żeby zrobić. I w sumie nie wiem teraz co zrobić.
To zależy czy jesteś w grupie zwiększonego ryzyka, gdy moja ginekolog powiedziała mi o tych badaniach i zapytałam, czy muszę robić oba odrazu to powiedziała, że mogę ale nie muszę i jeśli będzie coś nie tak w usg to wtedy z krwi trzeba zarobić. Więc ja narazie zapisałam się na samo USG.
 
reklama
Co do zamkniętej grupy.
Jakieś zasady powinny obowiązywać :) jestem za usuwaniem dziewczyn, które nie bedą sie udzielać, ale nie bez ostrzeżenia. Np. Po dwóch wywołaniach.
Kultura osobista oczywiście powinna być zachowana.
I dyskrecja, nic nie powinno wychodzić poza forum.

A teraz powiedzcie mi jak ta grupa wyglada, bo ja jestem tylko na fb. Czy można w takim zamkniętym forum przypinać posty? Tworzyć nowe posty, np. Dzienne, tematyczne? Czy wszystko jest pisane ciągiem tak jak tu i jeśli chce sie nadrobić to nie wiadomo, gdzie sie skonczylo czytać? Można robić tam ankiety?
Jestem administratorem na lutowkach 2019. Z początku było nas ponad 30, zostało 22. Z czasem laski same sie wykruszyly, ale tez była jedna sytuacja, w której musiałyśmy „obalić rządy”, bo moderatorki za bardzo sie poczuły i zachowywały bardzo nieładnie, przez co musiałyśmy usunac kilka dziewczyn z grupy, które były w to zamieszane. Po tym doświadczeniu postanowiłyśmy nie robić żadnych moderatorów, grupa sama potrafi sie ładnie pilnować i nie potrzebujemy policjantów, jedynie musiał zostać administrator techniczny, do obsługi technicznej grupy.
Wszystkie decyzje podejmujemy tam wspólnie, większością głosów, ale sprzyja nam do tego tworzenie ankiet na fb. Mamy podpięte posty, wrzucone dokumenty, posty dzienne i miesięczne ze zdjęciami najpierw brzuszków a teraz juz maluszków. I oprócz tego mnóstwo innych tematycznych postów od pierwszej miłości , przez przepisy na przyjęcia do sposobów leczenia chorób.
 
Do góry