reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej dziewczyny. Drugi dzień walki z gorączką. Co ciekawe nie mam żadnych innych objawów, kaszlu, kataru, nic. Wczoraj doszła do 38.4 i nie chciała się zbić paracetamolem, dopiero po 2.5h pomogły zimne okłady :( Właśnie się przebudziłam, znów 38.14 :( bardzo boję się o maleństwo, dzisiaj 10+1. Czy któraś z Was miała gorączkę w I trym w poprzedniej ciąży i było ok?
spokojnie. Ja w poprzedniej ciąży byłam przeziębiona w I trym i wszystko dobrze się skończyło, córka zdrowa :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny, przywitam się i ja choć boje się zapeszyć dlatego nie pisałam wcześniej. Termin mam na 13.08 w moje urodziny ;) mam 2 synów, jeden 9lat a drugi jutro kończy roczek ;) tak wiec jak pójdzie wszytsko dobrze będę mama rok po roku. Jestem również po 2 poronieniach. Wczoraj dostałam lekkich brązowych plamien, lekarz zalecił nospa max 3x2 tabletki oraz aspargin 2x1 tab. Dziś mam do niego dzwonić i zobaczymy czy ten zestaw będę brać nadal. Czy któraś podczas plamien tez tak bierze? Poza tym biorę eurytox 125 i acard 75. Endokrynolog przepisała dodatkowo jodid 100 ale biorę pregna start i tam jest już wiec odstawiłam. Mam wielka nadzieje, ze dane nam wszystkim będzie zostać sierpniowa mama [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Jestem tu weteranką plamien [emoji2] za 1 razem dostałam luteinę i Duphaston, teraz tylko Duphaston. Czytałam że plamienia bardzo często się zdarzają... Więc musimy być dobrej myśli. Chociaż wiem że czasem się nie da [emoji846]
 
Jestem tu weteranką plamien [emoji2] za 1 razem dostałam luteinę i Duphaston, teraz tylko Duphaston. Czytałam że plamienia bardzo często się zdarzają... Więc musimy być dobrej myśli. Chociaż wiem że czasem się nie da [emoji846]
Przepraszam, że zwracam Ci uwagę, ale masz błąd w nicku: piszemy 'nadziei' :)
 
Witam się ja śniadanie zjedzone słoneczko swieci siedzę i lapie promienie dzisiaj inna energia czuje ze mam więcej siły na pewno pójdziemy z mężem na spacer mlody u dziadków byl na weekend jutro wraca do szkoły cieszę się bardzo ze w końcu wracają 🙂
 
reklama
Witam się ja śniadanie zjedzone słoneczko swieci siedzę i lapie promienie dzisiaj inna energia czuje ze mam więcej siły na pewno pójdziemy z mężem na spacer mlody u dziadków byl na weekend jutro wraca do szkoły cieszę się bardzo ze w końcu wracają [emoji846]
U nas też już po śniadanku. :) my chcieliśmy isc z corka na sanki ale na razie u nas sypie śniegiem na całego, więc pewnie poczekamy do popołudnia. Ja znowu od wczoraj mam zjazd energii i w ogóle jakiś emocjonalny, najchętniej weszłabym do łóżka i wyszła może jak już będzie cieplej:(
 
Do góry