reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Widzę, że odmeldowywuje się dzisiaj pierwsza 🙂 10t3d dzidzia ma 3,1cm według usg termin na 16.08 troszkę się przesunął względem miesiączki🙂 wsztstko jest ok zdjęcia nie wrzucę bo dostałam takie, na którym prawie nic nie widać echh 😭. Umówiłam prenatalne na 29.01 a dzień później mam mieć pobrana krew do pappy (12t1d).mam nadzieję, że uda nam się wejść razem ale się nie nastawiam.
Mam zaliczyć do następnej kontroli i ginekologa wizytę u stomatologa i kardiologa bo mam ciśnienie wysokie. Także odwiedzę chyba wszystkich lekarzy jakich można.
 
Dziewczyny i ja juz po :) rozjechał się i mi termin bo z OM jest 9+4 a na usg 8+5, ale doktorek powiedział, ze na tym etapie to normalne i wszysyko jest ok. Fajnego mam lekarza, ale sprzęt też pozostawia wiele do życzenia.. słaba jakość :p 2.13 cm i 170 ud/min ❤
 

Załączniki

  • 20210118_164910.jpg
    20210118_164910.jpg
    986,8 KB · Wyświetleń: 90
Dziewczyny i ja juz po :) rozjechał się i mi termin bo z OM jest 9+4 a na usg 8+5, ale doktorek powiedział, ze na tym etapie to normalne i wszysyko jest ok. Fajnego mam lekarza, ale sprzęt też pozostawia wiele do życzenia.. słaba jakość :p 2.13 cm i 170 ud/min ❤

Mój tez ma słabej jakości sprzęt, dlatego będę chodzić jeszcze prywatnie do lekarza który prowadził pierwszą ciążę.
 
Dziewczyny i ja juz po :) rozjechał się i mi termin bo z OM jest 9+4 a na usg 8+5, ale doktorek powiedział, ze na tym etapie to normalne i wszysyko jest ok. Fajnego mam lekarza, ale sprzęt też pozostawia wiele do życzenia.. słaba jakość :p 2.13 cm i 170 ud/min ❤
Tam między nogami coś widać czy mi się zdaje ?
 
reklama
Do góry