reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witam się już po wizycie. Dzisiaj na smutno [emoji24] ciąża obumarła, brak echa zarodka. [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Jutro muszę umówić się na zabieg.
Nie mam siły, a tak chciałam wierzyć, że się uda.
Trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki[emoji8]

Bardzo mi przykro [emoji22]
 
reklama
Ja też mam migreny z aurą i rzeczywiście w poprzedniej ciaży odpuściły, ale migrena dopadła mnie na sali przedporodowej jak miałam podawaną oksytocynę. Mąż akurat wyszedł coś zjeść, a ja nie potrafiłam położnej powiedzieć, aby dała mi tabletkę, bo już język drętwiał i myśli nie mogłam zebrać. To wspominam gorzej niż poród bez znieczulenia😥😏
Współczuję. Migreny z aura to moje przekleństwo. Miałam przed pierwszą ciąża. W ciąży brałam witaminy, magnez i chyba to je złagodziło. Po ciąży się zdarzały ale dużo rzadziej niż przed. A teraz na prawie dzień dobry miałam w tej ciąży :( dołożyłam sobie magnez do witamin i zobaczymy czy coś pomoże.
 
I właśnie po takich wiadomościach zaczynam się bać:( chce wierzyć że będzie ok. Ale gdzieś ten lek, strach siedzi na plecach cały czas:( ciężko się kończy ten dzień:(
przyznam szczerze, ze mam tak samo 😔 w pierwszej ciąży jakoś tak podchodziłam „na luzie” i w ogóle nie dochodziły do mnie zle myśli.. a teraz na okrągło martwię się czy dziecko będzie zdrowe 😔 chyba jednak trzeba odpuścić takie myślenie, bo to nic nie da.. mam nadzieje, ze po prenatalnych odetchnę z ulga 😌
 
Witam się już po wizycie. Dzisiaj na smutno 😭 ciąża obumarła, brak echa zarodka. 😭😭😭😭
Jutro muszę umówić się na zabieg.
Nie mam siły, a tak chciałam wierzyć, że się uda.
Trzymam kciuki za Wasze dzieciaczki😘
Tak bardzo mi przykro... 😭 Trzymaj się Kochana.

Właśnie takie wiadomości najbardziej mnie przerażają, bez żadnych złych objawów, bez ostrzeżenia... Strasznie smutno...
 
Dziewczyny dzieki za dobre słowo. Trzeba się podnieść, zeby ten szpital przetrwać.
W ramach odpowiedzi na jedno z pytań;
Ostatni raz bylam 6+6 i bilo serce, dziś 10+4 ale wygląda jakby wcześniej ciąża obumarła bo za dużo nie urosła od ostatniego razu.
Już Wam nie zasmucam wątku.
Dobranoc mamusie☺
 
Też mam takie mysli, że pod serduchem mam jednak mlodego ☺️ co prawda to będzie pierwsze nasze dziecko i nie mam żadnych "preferencji" - tak jak piszecie najważniejsze, żeby było zdrowe. Ale takie jakies przeczucie 😅
Bardzo jestem ciekawa czy w przyszłym tygodniu na prenatalnych lekarz będzie coś sugerował.
Dla nas to też pierwsze dziecko , ale co tam nosze pod serduszkiem to się później przekonamy, czy intuicja dobrze podpowiedziała. 😉😉
 
reklama
A mi się przyśniło, że będę miała teraz dziewczynkę. Przy starszym synu przed badaniem prenatalnym przyśniło mi się, że będzie chłopak i jakie imię będzie miał. A na usg w 12 +4 widać już było sporego siusiaka i nawet mam zdjęcie tych jego klejnotów, bo tak się ułożył😆
Niech Ci się spełnia tak jak Wam die marzy , i niech będzie zdrowiutkie ♥️🙌🏻
 
Do góry