reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dzień Doberek , u mnie o dziwo noc przespana , jedynie standardowo około godzinki 03:00 w nocy wstaje by zrobić siusiu.😏 Dziś zamykam 10 tc według ostaniej miesiączki , według aplikacji jest 11 tc.
Powiem Wam , że chyba powoli zaczynają ustępować u mnie mdłości , a miałam je silne 24 na dobę , i mogłam jeść jabłka i borówki tylko. Obecnie mdli mnie jak jestem głodna i jak zjem , czasem mocno , ale do wytrzymania. Nie muszę siedziec z wyprostowanymi plecami całą noc jak wcześniej . Zapachy nadal mnie drażnią , ale nie każde. Natomiast myślę , że jest lepiej bo zaczynają wracać mi smaki. Wcześniej odrzuciło mnie od każdego jedzenia i picia. Wczoraj zjadłam swojego pierwszego batona, i mi smakował. Jedynie co się zmieniło to to,że teraz mocno mnie ssie , czuje cały czas głód. Jeszcze nie wszystko jem, ale dziś w końcu zjadłam bułkę na śniadanie z serem i szynką. Oczywiście zaraz się martwię czy to normalne, że lepiej się czuje , ale staram się nie przywoływać złych myśli, walczę z tym. Boje się bo jak czytam , że kolejna z dziewczyn straciła dzieciątko to serce pęka. Miejmy nadzieję , że już u każdej Wszystko będzie w porządku. Miłego Dnia dla Was. 😘
 
Hej 😊 ja też odpoczywam po śniadanku, mam wrażenie że moje mdłości skumulowaly się wieczorami. Od 18 jestem nie do życia nie wiem czy siedzieć leżeć coś pić..😣
 
Dzień dobry [emoji4] u mnie też już po śniadaniu, dziś później bo córka spała dłużej, więc i ja [emoji4] też miałam bardzo realistyczne sny to już 2 noc, a jakie głupoty mi się wtedy śnią to koniec [emoji28] oprócz tego ze 3 kursy w nocy do toalety. Życzę wszystkim spokojnego i miłego dnia [emoji4]
 
Dzien dobry 🙂 ja dzisiaj się wyspalam zjadłam właśnie śniadanie ide zaraz się ogarnąć
Hej 😊 ja też odpoczywam po śniadanku, mam wrażenie że moje mdłości skumulowaly się wieczorami. Od 18 jestem nie do życia nie wiem czy siedzieć leżeć coś pić..😣
Ja tez wieczorami mam mdłości najbardziej i zle się czuje wtedy
 
Cześć🙂
Jak mnie od wczoraj piersi swędzą 😤 . Obudziłam się po 2 na wc i już nie mogłam zasnąć to obudziłam męża i poprosiłam aby posterami mnie po plecach 🤣🤪.. Jest biedny ze mną.. ale zasnęłam 30 min później😁.
Musze się wyżalić w grudniu zepsuła nam się zmywarka więc kupiliśmy nową, a wczoraj zepsuł się piekarnik 😵🤦‍♀️. Czekam co będzie w lutym🤣.
Jeszcze czeka nas remont łazienki przed narodzinami.
No a w piątek mam prenatalne i juz chce piąteczek ☺😁.
Nas czeka remont kuchni gdzieś za miesiąc juz się boję co to będzie.
 
reklama
Do góry