reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Oj z tym lodem na chodnikach to ostrożnie! Moja lekarka powiedziała mi zeby bardzo uważać by się, że tak powiem nie rozkraczyc za bardzo podczas poślizgu bo to może być niebezpieczne dla maluszka! Mam zalecenie lekarskie chodzenie na spacer pod reke😀
Ja właśnie dziś poślizgnęłam się na parkingu w galerii... na lodzie, którego nie było widzac... pewnie spod jakiegoś samochodu. Prawie szpagat zrobiłam :(
 
reklama
Ja już po wizycie😀
Poszłam prywatnie aby sprawdzić czy na pewno wszystko okey 😀
Więc o to mały człowiek z om 10+3 a według USG o 2 dni straszy 😱
Serduszko bije. Widziałam jak ruszał rączkami nóżkami. Wielkość : 3.82 cm
 

Załączniki

  • IMG_20210119_201040.jpg
    IMG_20210119_201040.jpg
    510,9 KB · Wyświetleń: 80
Są i one, bliźniaki:)
To co? Skoro TYLE NAS TU JEST to poruszamy temat trojaków?????? 😂😂😂
Może jutro się ujawnia:) żartuje. Wiem, że ciążę mnogie są już wysokiego ryzyka.
Dziś miałam tak beznadziejny dzień, że z uporem maniaka szukałam tętna. Znalazłam. I jakoś mi lżej na sercu i duszy...zdziwiłam się bo zawsze niziutko lapalam. A dzisiaj kurcze wyżej...no nic. Pewnie powtórka z rozrywki.
 
Są i one, bliźniaki:)
To co? Skoro TYLE NAS TU JEST to poruszamy temat trojaków?????? 😂😂😂
Może jutro się ujawnia:) żartuje. Wiem, że ciążę mnogie są już wysokiego ryzyka.
Dziś miałam tak beznadziejny dzień, że z uporem maniaka szukałam tętna. Znalazłam. I jakoś mi lżej na sercu i duszy...zdziwiłam się bo zawsze niziutko lapalam. A dzisiaj kurcze wyżej...no nic. Pewnie powtórka z rozrywki.
Ja się zastanawiam nad tym detektorem, ale chyba jeszcze nie ma takiego, który by wykrywał tętno od 9 tygodnia 😩
 
Wow już zarys czlowieczka się pojawia[emoji4][emoji4] Ja czekam na 1 lutego na wizytę, już nie mogę się doczekać zobaczyć co tam się w brzuszku zmieniło
 
reklama
No to się rozpiszę. Jestem po dzisiejszej wizycie u mnie 11+3, wszystko ok, dzidzio ma 5,34, machał nóżkami, rączkami, ogólnie wiercioszek🥰 Pani doktor powiedziała, że wszystko jest prawidłowo, genetycznie też, ale oczywiście na prenatalne USG za tydzień mam iść, żeby się upewnić. No i teraz najlepsze jak tylko zaczęła robić mi USG to okazało się, że to jednak będzie synek, chociaż rano pisałam Wam o moich przeczuciach i śnie o Korneli🤣😅 A tu psikus i wyszło, że mój mąż ma zawsze rację 🤨 Ale jestem bardzo, szczęśliwa , absolutnie nie czuję się zawiedziona, to moje pierwsze dziecko, także nie miało to dla mnie znaczenia, wydawało mi się, że dziewczynka z racji snu tak czułam ale brałam ten wariant pod uwagę😆 jak mi Pani doktor powiedziała, że to chłopak, to nie mogłam uwierzyć tym bardziej, że nie spodziewałam się, że dziś będzie wiadomo , bardziej na za tydzień byłam przygotowana, nie moglam powstrzymać śmiechu i łez że wzruszenia, dopytywałam czy to już na 100%? Powiedziała, że rzadko kiedy tak wyraźnie widać i nie ma wątpliwości 😊 Kochane, życzę nam żeby od tej pory, u nas wszystkich były same dobre wiadomości, tak jak u mnie dziś 😘 Załączam zdjęcia dowodowe w sprawie😉 Nie pamiętam czy kiedykolwiek miałam tak dobry humor jak dziś😀
 
Do góry