reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja dzisiaj zjadłam owsiankę na śniadanie i obiad, ale po obiedzie już toaleta 🤢 i tak leżę do tej pory, trochę się przesłałam. Przynajmniej pije dużo wody, mam straszne pragnienie...

Łącze się w bólu ze wszystkimi mającymi nudności i takie ekscesy, dzisiaj to jestem wypruta z sił 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Dobra laseczki! Przerywam zła passę i od teraz na forum juz na pewno będą same dobre wiadomości! Nie stresujemy się, u każdej z nas musi byc wszystko dobrze!
Dzieciątko wiercipięta, chyba z 15 minut próbowałyśmy zmierzyc crl tak się kręciło. Pani doktor sprawdziła sobie przeziernosc i kosc nosową powiedziała że jest ok, ale wiadomo czekam na usg w poniedziałek. :) Maluch ma 5.70 i z usg jest o 1 dzien starszy niż z terminu miesiączki.
Załączam oczywiście zdjęcie, może nie jest zapozowane, ale jest:D Zobacz załącznik 1229090

Cudowne wiesci [emoji178][emoji178][emoji178]
 
Podpytaj proszę, bo myślałam, że dam sobie radę domowymi sposobami, ale coś nie bardzo mi idzie [emoji19]
Szukałam Twojego postu bo coś mi się nie aktualizuje w powiadomieniach :/ pytalam o zgage, to Pani Doktor powiedziała wlasnie o tym maaloxie ze można, ale wymieniła też coś takiego jak gaviscon. :)
 
Bardzo mi przykro. Mam nadzieję,że ktoś bliski Cię wspiera.
Dziewczyny, żegnam się z wami. Na wczorajszym USG nie było już akcji serca... Wg aplikacji to był 8+3, wg USG wiek był ten sam, więc serduszko musiało przestać bić dopiero co... Nie miałam żadnych plamień ani niepokojących objawów, więc tym bardziej szok. Czekam teraz na krwawienie, a jeżeli do przyszłego tygodnia nic się nie zacznie, idę na zabieg.
Ściskam was mocno i mam nadzieję, że już nie będzie takich smutnych wiadomości wśród was.
 
Jestem po usg prenatalnym-wypadlo bardzo dobrze -teraz czekam na wyniki Pappa ale i tak zrobię nifty albo sanco . Nie mam tylko opisu- a Wy macie? Pelno wydrukow usg ale nie wiem czy tam coś widac. Może dostane na maila razem z Pappa. Ulżyło mi bardzo bo zobaczyłam malucha...i maz pierwszy raz widzial ....super przeżycie! I mamy niespodziankę- miala byc dziewczyna a tu raczej chlopczyk- na 95 procent😆maz zachwycony...ale dzieciątko brykalo jak szalone.
 
reklama
Do góry