reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

To może na moim usg prenatalnym też dostaniemy jakąś wskazówkę co do płci 😁 Ja się nie nastawiam na konkretną, chce tylko zdrowego bejbika. Ale nie powiem, że mnie ciekawość nie zżera, bo bym skłamała 😂😂 ja mocno wymiotowałam na początku ciąży, więc wynika z tego, że dziewczynka? 😁 Czy ja to jest z tymi przesadami? 😁
Ja to zawsze słyszałam na odwrót, że jak się wymiotuje to chłopak 😂 to pewnie niewiele miało wspólnego ale u 2 moich koleżanek się sprawdziło, wymioty, straszne samopoczucie i wyszło, że będą chłopcy 😌
 
reklama
Nie nie, do @ZajKat
A czy Wasi lekarze robią usg 3d i 4d? Ja na poprzedniej wizycie miałam takie i to jest dopiero fajny widok 😍
Tak domyśliłam się później 👍 Luzik 😁🤗
Ja właśnie nie wiedziałam, że mój ginekolog ma usg 3d i ostatnio właśnie zrobił mi zwykłe i 3d. No powiem, że szał, widać małego człowieczka ❤️ Co prawda, wtedy to był 8 tydzień, więc jeszcze maluszek. Ale teraz jak pójdę, to liczę, że też mi pokaże w 3d 😍
 
Ja to zawsze słyszałam na odwrót, że jak się wymiotuje to chłopak 😂 to pewnie niewiele miało wspólnego ale u 2 moich koleżanek się sprawdziło, wymioty, straszne samopoczucie i wyszło, że będą chłopcy 😌
O widzisz, to się okaże 😁 Potem musimy dziewczyny zrobić listę objawów i płci jaka się okazała ostatecznie i zobaczymy co z tego wyjdzie 😁 To mogłoby być ciekawe 😁
 
Ja pytałam lekarza i powiedział, ze nie ma problemu. Tylko usg 1 trymestru to nie jest dobry moment, bo usg długo trwa, wymaga skupienia.. pewnie będziemy badać trochę przez brzuch a trochę dopochwowo i że lepiej żeby był spokój :) powiedział, ze poleca np.na usg polowkowym, ze wtedy jest co pooglądać :) ale ja wiem, że to wersja dla cierpliwych 😂
A polowkowe i prenatalne 2 trymestru to to samo? Wybaczcie, jestem zielona w tym temacie 🙈
 
Czy takie kłucia w podbrzuszu dziwne w naszym stanie to norma? Do tej pory nic nie czułam takiego a dziś po południu się zaczęło. U mnie dziś 9+3. Wizyta za 6 dni. Trochę się martwię.
 
reklama
Jestem po usg prenatalnym-wypadlo bardzo dobrze -teraz czekam na wyniki Pappa ale i tak zrobię nifty albo sanco . Nie mam tylko opisu- a Wy macie? Pelno wydrukow usg ale nie wiem czy tam coś widac. Może dostane na maila razem z Pappa. Ulżyło mi bardzo bo zobaczyłam malucha...i maz pierwszy raz widzial ....super przeżycie! I mamy niespodziankę- miala byc dziewczyna a tu raczej chlopczyk- na 95 procent[emoji38]maz zachwycony...ale dzieciątko brykalo jak szalone.
Ja dostałam opis od razu [emoji4] nie mam zdjęć ale mam pełne nagranie z całego USG [emoji4] wcześniej doktor powiedział Ci że będzie dziewczynka a teraz wyszedł chłopczyk?
 
Do góry