reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dzidzia ma się dobrze nawet jest większa o 2 dni wyszło na usg 8+6🙂 Ordynator był zdziwiony, że ciąża żywa przy tak dużym krwawieniu.Jeszcze nie wiadomo dlaczego się tak stało 😕. Niepokojące jest to, że mam 2 krwiaki jeden jest zaraz obok pęcherzyka ciążowego i ma 6cm na 1,3cm 😱 miejmy nadzieję, że szybko się wchłonie. Zostałam na obserwacji, dostałam leki i kroplówkę przeciwkrwotoczną
Tyle osób trzymało kciuki, że musiało być ok.😁 Teraz tylko dbaj o siebie i oby już takie numery się nie powtarzały.
 
Dzidzia ma się dobrze nawet jest większa o 2 dni wyszło na usg 8+6🙂 Ordynator był zdziwiony, że ciąża żywa przy tak dużym krwawieniu.Jeszcze nie wiadomo dlaczego się tak stało 😕. Niepokojące jest to, że mam 2 krwiaki jeden jest zaraz obok pęcherzyka ciążowego i ma 6cm na 1,3cm 😱 miejmy nadzieję, że szybko się wchłonie. Zostałam na obserwacji, dostałami kroplówkę przeciwkrwotoczną
Dzien dobry! Tak się cieszę,że jesteście juz bezpieczni😘odpoczywaj i regeneruj siły!
 
Wczoraj mialam straszny dzień,no bylo najgorzej [emoji33] czulam się jak kupa [emoji849] dziś jest lepiej uff ... piekę dzis bezy dla babć ooo jest misja ;)

Wczoraj przyszedł segregator - dzis sobie go zapakuje na pocieszenie [emoji41][emoji1787]

Mamy dziś wizyty ?

Milego dnia
 
Dzidzia ma się dobrze nawet jest większa o 2 dni wyszło na usg 8+6🙂 Ordynator był zdziwiony, że ciąża żywa przy tak dużym krwawieniu.Jeszcze nie wiadomo dlaczego się tak stało 😕. Niepokojące jest to, że mam 2 krwiaki jeden jest zaraz obok pęcherzyka ciążowego i ma 6cm na 1,3cm 😱 miejmy nadzieję, że szybko się wchłonie. Zostałam na obserwacji, dostałam leki i kroplówkę przeciwkrwotoczną
Życzę dużo siły i zdrowia dla Ciebie i dzidzi 🙏🏻Niech wszystko będzie dobrze , trzymam mocno za to kciuki
 
Jestem po wizycie ginekologicznej. Krwiak się sporo zmniejszył. Z maluszkiem ok. Krwawienie jest ale dużo mniejsze. Muszę cały czas leżeć takie dostałam zalecenia. Prawdopodobnie cała sytuacja wydarzyła się dlatego, że delikatnie współżyliśmy. Dostałam kolejną kroplówkę
 
reklama
Wczoraj mialam straszny dzień,no bylo najgorzej [emoji33] czulam się jak kupa [emoji849] dziś jest lepiej uff ... piekę dzis bezy dla babć ooo jest misja ;)

Wczoraj przyszedł segregator - dzis sobie go zapakuje na pocieszenie [emoji41][emoji1787]

Mamy dziś wizyty ?

Milego dnia
Ja dziś mam wizytę , miała być o 11:30 , ale jednak będzie o 17:30 greckiego czasu , w Polsce 16:30. Będzie to moja druga wizyta , obecnie z ostatniej miesiączki 10 tc + 2 dni. Dziś idę do innego lekarza , zobaczymy czy jakoś lepiej się przyglądnie i czy w końcu będę miała wydruk usg , ponieważ na prywatnym nie miałam. Ponadto sprawdzi mi wyniki z krwi i moczu. Stresuje się , ponieważ wczoraj panikowałam , że czuje się za dobrze , a dziś już od 05:00 rano miałam mdłości , także się trochę uspokoiłam. 😁 Jak tylko wrócę od lekarza to dam znać , zastanawiam się czy moje drugie usg będzie już przez brzuszek , na pierwszym przez pochwę bolał mnie później cała noc brzuch ( macica ) . 😕
 
Do góry